1 Erkek 1 Kadın bu hafta sonu yine çok komik ve yine çok eğlenceli! Yeni bölümde Zeynep ve Ozan’a minik biri eşlik ediyor. Tofu ismindeki bu yavru köpek Zeynep ile Ozan’ın evini şenlendiriyor. Zeynep köpeğe o kadar bağlanıyor ki onu evin bir bireyi yerine koymaya başlıyor… Sonra ne mi oluyor, tabii ki birbirinden komik diyaloglar.

Bu Cumartesi ve Pazar sizleri neler bekliyor?

Yavru Köpek Tofu
Zeynep ve Ozan sokakta buldukları yavru köpeği eve getirirler. Zeynep, Tofu adını verdikleri yavru köpeğe o kadar çok bağlanır ki dış dünya ile ilişkisini keser. Ozan en sonunda, bu duruma müdahale etmesi gerektiğine karar verir.


Hipnoz
Zeynep hızlandırılmış bir hipnoz kursu bulur. Hipnoz kursunda öğrendiklerini bir an önce uygulama heyecanı yaşayan Zeynep’in ilk kurbanı elbette ki Ozan olur. Hipnoz, astral seyahat gibi olaylara inanmayan Ozan, Zeynep’in zoruyla hayatı boyunca unutmayacağı bir deneyime maruz kalır.


Zeynep ve Ozan Arasında Gizli Kodlar
Ozan ve Zeynep’in birlikteliklerinde seneler içinde gelişen sinyaller, yalnızca ikisinin anlayacağı kodlar vardır. Ama bazen bunlar çok fena karışabilir.

Yangın
Evde çıkan küçük bir yangın, Zeynep’te yangın paranoyası başlatır. Ozan’ın tüm itirazlarına rağmen Zeynep, yangına karşı alınacak tüm tedbirleri ve fazlasını almaya kararlıdır.

Vücut Dili
Zeynep vücut dili üzerine okuduğu bir makalenin etkisinde kalınca, Ozan’ın vücut dilini ezbere bildiğini iddia eder. Ozan ise bunun tam tersini savunur. Zeynep haklı çıkacak mıdır? Yoksa Ozan’ın iddia ettiği gibi vücut dili diye bir şey yok mudur?


Ozan’a Yeni İş
Ozan ofiste geçirdiği yoğun proje dönemi yüzünden çok bunalmıştır. Bu bunalım sonucunda şirketi kapatıp, kendine başka bir iş bulma kararı alır. Bu fikir Zeynep’in hiç hoşuna gitmese de, Ozan’a destek olacaktır.

Yeni Bölüm Fragmanını izlemek için TIKLAYIN
1 Erkek 1 Kadın Cumartesi ve Pazar günleri 23.30'ta STAR TV'DE!