#LYSTercih yayını tam kaydı burada

Siz sordunuz Sadık Hoca yanıtladı. 3 saat süren #LYStercih yayınında NTV Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin, Işık Üniversitesi’nden konuklarıyla sizlerden gelen soruları yanıtladı.

NTV.com.tr, Youtube, Facebook ve Periscope’tan gerçekleştirilen #LYSTercih yayınında, "En etkili tercih nasıl yapılır?”, "Sınav puanına göre en iyi üniversite tercihleri, alternatifler ve kariyer olanakları nelerdir?”, "Tercih sıralamasının önemi nedir?", "Tercih yaparken puan mı sıralama mı önemli?”, "Başarı sıramızdan yüksek yerleri tercih edelim mi?”, "Üniversite mi öncelikli yoksa bölüm mü?” gibi sorular ve daha fazlası yanıt buldu. 

Sadık Gültekin’e bu özel yayında Işık Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şirin Tekinay (Rektör), Prof. Dr. Yorgo İstefanopulos (Rektör Yardımcısı), Prof. Dr. Ahmet Aran (Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi), Prof. Dr. Mehmet Kaytaz (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölüm Başkanı Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü) ve Doç. Dr. Serhat Koloğlugil (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi) eşlik etti.

NTV 01.08.2016 - 19:04 | Son Güncelleme : 03.08.2016 - 01:46