10 milyonluk at icraya düştü

Yarış pistlerinde fırtına gibi esen safkan İngiliz yarış atı “Fairson”, Adana’da açık artırma yoluyla satılacak. Üstün bir kan hattına sahip Fairson’un değeri 10 milyon TL...

20.05.2011 - 09:55

10 milyonluk at icraya düştü

Adana 9. İcra Müdürlüğü, takdir edilen değeri 10 milyon lira olan safkan İngiliz yarış atını, açık artırma yoluyla satacak.

icramatik.com’dan alınan bilgiye göre, Adana 9. İcra Müdürlüğü, bir borç nedeniyle hacizli olan “Fairson” isimli, 19 Mart 2003 doğumlu safkan İngiliz yarış atını, Türkiye Jokey Kulübü Adana Yeşiloba Hipodrom Müdürlüğü, Adana-Mersin yolu üzeri Seyhan Adana adresinde açık artırma yoluyla satışa çıkaracak.

İLK AÇIK ARTIRMA 3 HAZİRAN'DA
Birinci açık artırma, 3 Haziran 2011’de saat 14.00-14.30 arasında, alıcı çıkmadığı takdirde ise ikinci açık artırma 8 Haziran 2011 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacak.

Satış şartnamesi icra dosyasında görülebilecek. Beldeli ödendiği takdirde şartnamenin bir örneği isteyene gönderilebilecek. Açık artırmaya katılmak isteyenlerden muhammen bedelin yüzde 20’si kadar nakdi para ya da bu miktar kadar milli bir bankanın teminat mektubu isteniyor.

33 BİRİNCİLİK VE 2 MİLYON 945 BİN 124 LİRA İKRAMİYE KAZANDI
Fairson yarış pistlerimizde fırtına gibi esen safkanlardan...

8 yaşındaki İngiliz safkan bugüne kadar 49 yarışta start alırken, bunların 33’ünde birinciliğe uzandı. Özellikle Adana kum pistinde adından sıkça söz ettiren Fairson 9 yarışta ikinci,  1 yarışta üçüncü, 3 yarışta da dördüncü oldu, sadece üç yarışta tabela dışı kaldı. Balkar Balkaroğlu’nun sahibi olduğu safkan, bugüne kadar 2 milyon 945 bin 124 lira ikramiye kazandı. Üstün bir kan hattına sahip Fairson, Royal Abjar - Fair Tail orijinine sahip. Anası Fair Tail Türk yarışçılığının en önemli klasiği olan Gazi Kupası şampiyonu...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...