12 yıldır hayatını kurtaran kişiyi arıyor

Manisalı işçi, helalleşmek için 12 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrasında kendisini hastaneye götüren öğrenciye ulaşmaya çalışıyor.

Haberler 24.03.2011 - 13:03

12 yıldır hayatını kurtaran kişiyi arıyor

Manisa'da bir fabrikada çalışan Birol Gezen, İzmir-Manisa karayolunda geçirdiği trafik kazasının ardından kendisini hastaneye götürerek hayatta döndüren kişiyi kendisiyle helalleşmek için 12 yıldır aradığını bildirdi.        

Gezen, 1998 yılında İzmir'den Manisa'ya giderken Manisa'ya 13 kilometre kala mandalina yüklü kamyonetiyle kaza geçirdiğini ve bilincini yitirdiğini belirterek, kaza anında yoldan geçen bir genç tarafından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldığını ve 40 günü yoğun bakımda olmak üzere uzun ve zorlu bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştuğunu dile getirdi.        

Kaza anını ve sonrasını hiç hatırlamadığını ifade eden Gezen, şunları söyledi:       

''İyileştikten sonra yakın çevremden kaza anında yoldan geçmekte olan Celal Bayar Üniversitesinde okuyan bir öğrencinin beni arabasıyla Ege Üniversitesi'ne getirdiğini ve sağlık durumumla devamlı ilgilendiğini öğrendim. Kaza sonrasında 40 gün yoğun bakımda kaldım. Büyük sıkıntılar ve zorluklar çektim. Hafızamın yerinde olmadığından dolayı o kişiyle bir türlü iletişim kuramadım. Benim tekrar hayata dönmemi sağlayan kişiye ulaşmak ve onunla helalleşmek istiyorum'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...