200 kilo verdi, hâlâ iş bulamadı

3 yıl önce iş bulabilmek için 200 kilo vererek 156 kiloya düşen Faruk Ege, halen işsiz...

Haberler - Anadolu Ajansı 05.03.2010 - 11:20

200 kilo verdi, hâlâ iş bulamadı

Ebeveynlerinin boşanmasının ardından annesiyle evlenen kişinin kendini istememesi üzerine Balıkesir'in Sındırgı ilçesindeki yetiştirme yurdunda büyüdüğünü anlatan Ege, geçirdiği trafik kazasının ardından yanlışlıkla yapılan aşının kilo almasına yol açtığını ileri sürdü.        

Aynı kazada yaralanan arkadaşına yapılması gereken kemik erimesine karşı etkili aşının kendisine vurulduğunu iddia eden Ege, ''O zaman 16 yaşındaydım ve o günden sonra hep kilo almaya başladım. Yıllar geçtikçe kilolarım hareketlerimi kısıtlayacak duruma geldi. 356 kiloya kadar çıktım'' dedi.       

Üç yıl önce dönemim kaymakamının tanıştırdığı Kayserili bir hayırseverin yardımlarıyla kilo vermek için Ankara'da tedaviye gördüğünü aktaran Ege, şunları söyledi:        

''7 ay boyunca tedavi gördüm ve 156 kiloya kadar düştüm. İhtiyaçlarımı çalışarak karşılamak istiyorum. 200 kilo vermeme rağmen hala iş bulmadım. Kilo sorunum devam ediyor. 156 kilo olduğum için çalışmakta zorlanıyorum. Kilo vermek için doktor kontrolünde tekrar tedavi görmek istiyorum. Hayırseverlerden bu konuda yardım bekliyorum.''


Sayfa Yükleniyor...