Satürn, Ekim 2012'de Akrep burcuna girdi ve Aralık 2014'e kadar orada kalacak. Satürn'ün hareketi, aynı zamanda Akrep'in daha fazla sorumluluk altına girdiğinin işareti. Uranüs'ün iş ve kariyerinizi etkileyecek olması ise size daha dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Hayat hakkında daha ciddi olmalısınız.

Satürn'ün burcunuz üzerindeki etkisi, yaşanabilecek geri adımlar ve zorluklara hazır olmanız gerektiğini işaret ediyor. Ancak hiçbir zaman ümidinizi yitirmeyin çünkü Satürn daima iyi çalışmayı ödüllendirir.

Akrep 2014'te sağlıklı ancak bir önceki yıla kıyasla daha hassas olacak. Satürn, 2014'te duygusal derinliğinizi bir kenara bırakmanızıve inanç ile direncinizi öne çıkarmanızı söylüyor. 2014'te işiniz dışında bir birey olarak öne çıkabilir, dış dünyada bir iz bırakabilir ve Akreplerin genelde gönülsüz olduğu bir şey yaparak uzun dönemde karşılığını görebilirsiniz.

Satürn ihtiyacı hatırlatırken, Jüpiter'in hareketi imkanları önünüze getirecek. Ancak avantajlarınızın size yalan söylediği yerlerde açık gözlü olmalısınız.

Plüton'un hareketleri, 2014'te öğrenme ve öğretme isteğinizi güçlendirebilir. Ayrıca insanlarla bilgi paylaşma isteğiniz daha fazla olabilir. Akrep keskin zekasıyla 2014'te daha fazla öğrenebilir. En duygusal ve mistik burç olarak sizden hiçbir şey kaçamaz.

Neptün'ün hareketi, yaratıcılığızı olumlu etkileyecek. Ruhunuza akan ilhamı engellemeden ortaya çıkmasına izin vermelisiniz. 2014'teki en büyük ilginiz vücudunuz, görünüm, kişisel zevkler, çocuklar, yaratıcılık, metafizik, yüksek eğitim ve seyahat olacak.