Vücudunuzda enerji yoğunluğu hissedeceksiniz. Uranüs'ün 2011'de burcunuza girmesi, Balık'a büyük finansal kazanç getirmişti. 2014'te, özellikle Şubat 24-29 arası doğanlar için Neptün'ün etkisi hissedilecek ve duygusal ve ruhsal gücünüz artacağı gibi, etrafınızdakilerin ruh halini okuyabileceksiniz.

Satürn ve Uranüs arasından geçen ve sağlık ile cesareti temsil eden Chiron, özellikle 3-13 Mart arası doğanlar için etkisini gösterecek. Chiron'un etkisi, Balık'ın hassas yönlerini güçlendirecek ve bilgeliğini artıracak.

Jüpiter, Balık'ın sosyal faaliyetlerini güçlendirecek ve hayattan keyif almasını sağlayacak aktivitelere daha fazla katılacaksınız. Aşk için de fırsatlar yakalayacak olan balık, kendisini mutlu etmek için birçok fırsat elde edebilir.

Jüpiter, aynı zamanda iş arayan veya başkalarına iş imkanı sunmak isteyen Balık için de olumlu etki yapacak. Dahası, yardım bekliyorsanız karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Satürn size kazandırdığı enerji, sert ve acımasız hayatta size inatçılık getirebilir. Ancak yapmanız gereken fırsatlarınıza bakıp işleyen, düzgün ilişkiler kurmak. Özellikle öğrenciler için daha fazla çalışmanız gereken bir yıl olacak. Öğrenci olmayan ise inanç sistemlerini, yeniden örgütlenmelerini ve kaderlerini gözden geçirecek.

Plüton'un arkadaşlık bölgenizde olması, fiziksel ve zihinsel olarak 2014'te kendinizi geliştirmenizi ve insanlarla daha fazla etkileşime girmenizi sağlayabilir. Yetenekleriniz çok fazla, kendinizle olan çatışmalarınız ise sunmak istediğiniz yeteneklerin merkezinde yer alıyor. Bazıları sizi en hayalci burç, diğerleri iyileştirici olarak görüyor. Balık olarak her iki özelliği barındırıyorsunuz ama 2014'te sosyalliğinizi hayallerinizle uyumlu kılmalısınız.

Balıklar 2014'te görümülerine ve paraya ilgi göstereceği gibi, çocukları, eğlenceyi düşünecek, yaratıcılık, grup çalışması ve sağlığı öne çıkaracak, mistik yönlerini güçlendirecek. Seyahate çıkmanız da olası.