2014'te 'Başak' burcunu neler bekliyor

Jüpiter'in hareketi, özellikle 2014'ün ilk yarısında oldukça sosyal olmanızı sağlayacak.

130917_basak

Son 10 yıldır hayatındaki önemli değişikliklerle boğuştunuz. Ani, büyük ve sarsıntı yaratan değişimler Başak'a bu olayların verdiği korku ve güvensizlik ile baş etmesini öğretti. Başak, yıllarca üzerine üzerine gelen olaylardan ders çıkardı ve nasıl tepki vereceğini öğrendi. İlerideki 20 yılda böyle bir dönem de yaşamayacak.

Jüpiter'in hareketi, özellikle 2014'ün ilk yarısında oldukça sosyal olmanızı sağlayacak. Yeni ve önemli arkadaşlar edineceksiniz. Sosyal çevrenizin genişleyeceği ve keyif alacağınız dönem Temmuz ortasına kadar devam edecek.

Uranüs'ün hareketi üzerinizdeki stresi artırabilir. 2011 2010'dan; 2012 ise 2013'ten daha rahat geçti. Ancak 2014'te dengeler değişebilir. 2003-2007 arasında ayrılıklar ve boşanmaların ardından aşk hayatınız daha düzenli ama henüz rayına oturacağı söylenemez.

2014'te hayatınızdaki her tecrübeyi mükemmelleştirmek için kim öne çıkarsa anılarınızda o kişi parlayacak. Bu parlaklığın herhangi bir mücevhere özgü olmadığını, aynı zamanda hayatın mükemmel de olmadığını unutmayacaksınız. İyimser bir burç olarak, hayatı bir peri masalı gibi görmeye devam edeceksiniz. Ancak sabırlı olursanız, bu öyküyü yazandan çok şey öğrenebilirsiniz.

Satürn'ün 2012'de burcunuza girmesiyle, gücünüzün arttığını hissediyorsunuz. Para konuları geçmişten daha kolay olmayacak, iletişimde ise özellikle sosyal medyada insanlarla iyi bir bağ kuracaksınız.

Plüton, 2014'te yaratıcılığınızı geliştirecek. Sadece kendiniz hakkında düşünmeyi bırakıp, tercihlerinizin diğer insanları nasıl etkilediğini düşüneceksiniz. İnsanlardan çok iyi yaklaşım beklemeyin. Kararlarınızı insanlara söylemeden önce nasıl sonuçlar verebileceğini düşünerek ve iletişimdeki avantajını kullanarak daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

Başak burcunun 2014'te en çok ilgi göstereceği konular iletişim, çocuklar, yaratıcılık, aşk, okült, kendini geliştirme ve arkadaşlık olacak.

Sayfa Yükleniyor...