2014'te 'Koç' burcunu neler bekliyor

2014 senesi hayatınızda radikal değişikliklerin olacağı ancak bunun yanı sıra bir düzenin hakim olacağı bir yıl.

ntv.com.tr 17.09.2013 - 00:00

2014'te 'Koç' burcunu neler bekliyor

Şimdiye kadar karşılaşmakta güçlük çekeceğinizi düşündüğünüz durumlarla yüz yüze gelecek ancak bu durumlara olgunlukla yaklaşarak üstesinden geleceksiniz.

Uranüs’ün Mart 2011’den beri burcunuza yönelmesi de ani ve dramatik değişiklikler adeta hayatınızın vazgeçilmezlerinden oldu. Uranüs’ün 5 yıl içinde burcunuzdan çıkmasıyla beraber kendinizi şu anki konumunuzdan çok farklı yerlerde görmeniz mümkün olacak.

2014’te dünyaya gerçek potansiyelinizi gösterme şansı yakalayacaksınız. Maddi konularda yaptığınız yatırımlar meyvesini sizin bile tahmin etmeyeceğiniz iyi bir biçimde verecek.

Etrafınızdan gelecek tepkiler, eleştiriler başarılarınızın tadını çıkarmanızı engelleyebilir ancak buna izin vermemek de yine sizin elinizde. 2014’te biraz daha gerçekçi ve optimist olmanız size başarıyı getirecek anahtarlar olacak.

Ruhsal olarak ailenizin ve arkadaşlarınızın size ihtiyaç duydukları anların farkındalığını yaşayacaksınız. Sadece aile ve arkadaşlarınıza değil ihtiyacı olan insanlara ve hayır işlerine kendinizi verdiğiniz sürece iç huzurunuzu bulduğunuzu da hissedeceksiniz.

2014’te kendinize olan inancınız ve güveniniz gitgide güçlenecek. Bununla beraber insanların gözündeki değeriniz ve karizmanız da artacak. Tüm bunlar iş hayatında da basamakları hızla tırmanmanızı sağlayacak.

2014 sizin için zor bir yıl olarak algılanmamalı, ancak olası zorlukların ve gereksiz gerginliklerin sağlığınızı ve psikolojinizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Özellikle sonbaharın ortası ve ilkbahar başlangıç dönemlerinizde daha dikkatli olmanızda fayda var.

Sayfa Yükleniyor...