Duygusallığını değişken ve kararlı ruh haliyle dengeleyecek olan Yengeç, 2014'te daha fazla kalbini dinleyebilir ve öz değerlerini yeniden sorgulayabilir.

Oldukça zor geçen iki yılı geride bırakan Yengeç, 'hesaplarını kapattı' ve 2014'te çok daha güçlü ve sert olacak. 2014'te çalışmalarınızın ve gösterdiğiniz çabanın karşılığını almaya başlayacaksınız. Şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Gerçek şu iki son iki yılda ektiğiniz tohumların fırsatlarını değerlendirmelisiniz.

Uranüs'ün hareketi 2014'te tüm başarılarınızı etkileyecek ve kozmik etkisi hayatınızı değiştirebilecek ardı ardına gelen olaylarda başarılı olmanızda hissedilecek. 2014'te özlemini çektiğiniz, hatta unuttuğunuz renkler ve mutluluklara geri dönebilir, hayatı daha geniş ölçekten görebilirsiniz.

Jüpiter'in 26 Haziran 2013'te Yengeç burcuna girmesiyle 2014'te daha şanslı olacağınızı hissedebilirsiniz. Ocak ve 16 Temmuz arasında etrafınızdaki zorlukların ve kötü ilişkilerin azalmasına tanık olabilirsiniz.

Geçiş yapmakta olan Uranüs, iş ve kariyerinizde büyük değişimler getirebilir. İş hayatınızda stres altında kalabileceğiniz gibi, 2011'den bu yana kariyerinizde yaşadığınız sıkıntıları geride bırakma şansını elde edebilirsiniz.

Bir Yengeç olarak tecrübeleri duyguları ve sezgileriyle biçimlenen, sübjektif bir rüya olarak görüyorsunuz. Hala evrenin merkezinde olduğunuza inanmıyorsunuz. Plüton'un Oğlak Burcu'ndan geçişi esnasında, ilişkiler ve güç konuları hakkında düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Satürn'ün hareketi 2014'te belli bir hedefe odaklanarak daha yaratıcı ve sanatsal çalışmalar çıkarmanıza yardımcı olacak. Neptün ise kendinizi sorgulamanız ve eğitimle zihninizi güçlendirmenize teşvikte bulunabilir. Yengeç, 2014'te sağlıklı olacak. Eski dertleriniz hakkında iyi haberler alacaksınız ama küçük rahatsızlıkları göz ardı etmeyin.