Jessica Alba'nın oğlu Hayes 2017'nin son ünlü bebeği oldu

Üçüncü bebeğine hamile olan Jessica Alba doğum yaptığını duyurdu. Alba 2017 yılının son gününde dünyaya gelen oğluna Hayes Alba Warren adını verdi.

Haberler 03.01.2018 - 08:55

Jessica Alba'nın oğlu Hayes 2017'nin son ünlü bebeği oldu

2008 yılında nikah masasına oturan ABD'li oyuncu Jessica Alba ile yapımcı Cash Warren 2018'e büyük bir sürprizle girdi. Çift 31 Aralık'ta üçüncü bebekleri Hayes'i kucağına aldı.

Hayes Alba Warren için 'en güzel yeni yıl hediyesi' yorumunu yapan güzel aktris, bu müjdeli haberi Instagram hesabı üzerinden duyurdu.

Yeni doğan Hayes bebeğin fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Cash Warren'ın, oğullarına ithafen yazdığı duygusal yazıda ise şunları söyledi: "Yeni yılda gelen en güzel şeysin! Birkaç gün erken gelmene rağmen sonsuz bir mutluluk getirdin. Annen, dünyada tanıdığım en güçlü kadın. Böyle bir anneye sahip olduğun için şanslısın. Seni seven iki tane ablan var ve biliyorum ki, sana yol gösterecekler. Hayatının ilk gününde sana seni hep seveceğime ve hayallerini gerçekleştirebileceğin, keşfedebileceğin bir imkanlar kutusu vereceğıme söz veriyorum!"

Sayfa Yükleniyor...