2019'da Akrep burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

2019 yılı Akrep burcu için yurtdışı bağlantılarının çok yoğun olabileceği, eğitim ve hobileriniz konusunda yoğun mesai harcamanızın gerekebileceği bir yıl olacak. 2019'da Akrep burçlarını neler bekliyor sorusunun cevabını AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

26.12.2018 - 10:32

2019'da Akrep burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

2019 yılında, 2018 yılına göre biraz daha az Retro hareketinin yaşanacağı bir yıl olacak diyebiliriz. Venüs ve Mars bu yıl Retro hareket yapmayacak ki, bu iyi haber! Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüto olağan Retro hareketlerine devam edecekler.

Burçları 2019'da neler bekliyor? AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

2019 AKREP BURCU NASIL GEÇECEK? 

Sevgili Akrepler, seyahat etmeye hazır mısınız? 2019 yılı sizin için yurtdışı bağlantılarının çok yoğun olabileceği, eğitim ve hobileriniz konusunda yoğun mesai harcamanızın gerekebileceği bir yıl olacak gibi duruyor. Tutulmaların yaşanacağı evlere bakıldığında, büyük hayat planlarınızın tamamen değişebilir, kendinizi belki de şimdiye kadar “yapmam” dediğiniz konuları yaparken bulabilirsiniz. Eğitimini almak istediğiniz o konu her ne ise, bu sene vakit yaratmak konusunda hayat sizi zorlayacak gibi duruyor…

Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınızla ilgili konularda beklenmedik gelişmeler oluşabilir. İletişimde olduğunuz insan sayısı ciddi şekilde artabilir. İletişim kanallarınızın da beraberinde artması söz konusu tabii.

Güzel haber şu ki, Jüpiter tüm yıl para konularıyla ilgili yanınızda olacak. Jüpiter bulunduğu evi şansı, bolluğu ve bereketi ile adeta ihya eder. Kendi emeklerinizle kazandığınız parada artış olabilir, artış olmasa bile nasıl bu kadar bereketlendiğine siz bile şaşırabilirsiniz.

İlişkiniz konusunda beklenmedik, sürpriz kararlar alabilirsiniz. Özellikle Mart ayından sonra ilişkiniz, evliliğiniz ve ortaklığınız hakkındaki kararlarınızı delilik mi dahilik mi süzgecinde sorgulamak zorunda kalabilirsiniz.

AKREP BURCU İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ 

Her zaman gizemli ve çekici görünmeyi başaran Akrepler için siyah ve kırmızı rengin hakim olduğu kıyafetler, aksesuarlar, ipek, saten ve kadife kumaşları seçebilirsiniz. Gündüz kıyafetlerinde dikkat çekmeyen sade çizgileri severken, geceleri seksi ve çekici kıyafetlerle görünmeyi tercih eden Akrepler kıyafetlerinde genellikle dar kesimleri tercih ederler. Çanta, gözlük, saat, iç çamaşırı gibi hediyelere de bayılırlar. Kokuları da genellikle dikkat çekici ve etkileyicidir.

GAME OF THRONES 8. BÖLÜM TANITIMI

Sayfa Yükleniyor...