2019'da Balık burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

2019 Balık burçlarının aşk hayatınızı baştan şekillendirebileceğiniz bir yıl olacak. 2019'da Balık burçlarını neler bekliyor sorusunun cevabını AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

26.12.2018 - 11:25

2019'da Balık burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

2019 yılında, 2018 yılına göre biraz daha az Retro hareketinin yaşanacağı bir yıl olacak diyebiliriz. Venüs ve Mars bu yıl Retro hareket yapmayacak ki, bu iyi haber! Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüto olağan Retro hareketlerine devam edecekler.

Burçları 2019'da neler bekliyor? AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

2019 BALIK BURCU NASIL GEÇECEK?

Sevgili Balıklar, 2018 sizin için derslerle dolu, kaygı ve korkularınızla yakından yüzleştiğiniz bir seneydi. Sanki neden imtina etseniz o başınıza geldi…2019 da artık bunlar ortadan kalkıyor ve siz de keyif yapmak üzerine odaklı bir yıla başlıyorsunuz. Aşk hayatınızı baştan şekillendirebileceğiniz bir yıl olacak 2019. Duygusal yaklaşımlar sergileyerek, aşk ile hayattan keyif almak üzerine güdülenebilirsiniz. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız doğru bir yıl olabilir. Zaten çocuklarınız varsa bu sene sizi duygulandıracak ve mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yepyeni arkadaş ortamlarına girebilir, mantık süzgecinden geçirdikten sonra hayatınıza taşıyacağınız insanlara karar verebilirsiniz.

Siz her ne kadar 2019 da keyif yapmak, hayattan tat almak üzerine güdülenseniz de, sorumluluklarınızda büyük bir artış yaşayıp, iş hayatınızın yoğunlaştığını deneyimleyebilirsiniz. Mevcut işinizdeki görevleriniz artabilir, kendi işinizi yapıyorsanız beklenmedik yeni görevlerle zamanınızı dolu dolu geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Tabii tüm emeklerinizin karşılığını bol bol alarak yorgunluklarınızın hafiflediğini de görebilirsiniz.

Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız ve akrabalarınız ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. İlişkileriniz, tahmin dahi edemeyeceğiniz bir yöne doğru yönlenebilir. İletişim kazalarına dikkat etmeniz gereken bir yıldasınız.

BALIK BURCU İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Duygusal, hayalperest, romantik ve sanatçı ruhlu Balıklar iyimserlikleri ve yardımseverlikleri ile de tanınırlar. Ruh halleri değişken olduğu için kıyafetlerinde de bu zıtlığı yansıtmaktan hoşlanırlar. Fantastik ve süslü şeyler kullanmaya bayılırlar. İlginç aksesuarlar, pelerin, şapka, çorap, ayakkabı gibi hediyeler hoşlarına gidecektir. Ayrıca değerli taşlara takılara, gözlüklere ve balık motifli objelere de bayılırlar. Üzerlerine tam oturan giysilerden ziyade hafif dökümlü olan şeyleri severler. Saten, kadife, ipek gibi kumaşları, mavi, yeşil, turkuaz, mor ve gümüş gibi renkleri tercih ederler. Serinlik veren kokular onlara çok yakışır.

GAME OF THRONES 8. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...