2019'da Oğlak burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

2019 Oğlaklar için değişim ve dönüşüm yılı olacak. Hayatınızın diğer insanlardan ayrılan, sizi siz yapan her alanında bir değişim, dönüşüm enerjisi yaşayacaksınız. 2019'da Oğlak burçlarını neler bekliyor sorusunun cevabını AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

26.12.2018 - 11:08

OĞLAK.jpg

2019 yılında, 2018 yılına göre biraz daha az Retro hareketinin yaşanacağı bir yıl olacak diyebiliriz. Venüs ve Mars bu yıl Retro hareket yapmayacak ki, bu iyi haber! Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüto olağan Retro hareketlerine devam edecekler.

Burçları 2019'da neler bekliyor? AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

2019 OĞLAK BURCU İÇİN NASIL GEÇECEK? 

Sevgili Oğlaklar, hazır mısınız? Değişime, yenilenmeye, belki de hep hayalini kurduğunuz hayata ulaşmak için emek veremeye hazır mısınız? 2019 sizin için değişim ve dönüşümün yaşanacağı yıl olacak. Tutulmalar hangi burç üzerinde olursa, O burcun hayatında önemli değişimler yaşanır. 2019 ve 2020 tutulmaları Oğlak-Yengeç aksında olacak. Hayatınızın diğer insanlardan ayrılan, sizi siz yapan her alanında bir değişim, dönüşüm enerjisi yaşayacaksınız. Bu her türlü konuda olabilir, iş hayatınız, aile hayatınız, kendiniz, fiziksel görünümünüz, tarzınız vs. Zaten son 1 yıldır Satürn sizi kendinizle büyük bir hesaplaşmaya sokmuştu. Hayatınızdaki önemli kararlarınızda, sizi biraz da zorlayarak ders almaya zorlamıştı. Bu tutulma döneminde de Satürn’ün öğretileri her zaman aklınızda olarak karar almanız mantıklı olacaktır. Tabii bu değişim, dönüşüm ilişkileriniz üzerinde de hissedilecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, var olan ilişkinizde farklı bir statüye geçebilirsiniz. İlişkiyi yaşayış tarzınızda da değişiklik yapabilirsiniz. Bu noktada vereceğiniz kararlar da içerisinde mantık barındıran, yaşadığınız tecrübelerin paralelinde olacak gibi duruyor.

Tüm yıl boyunca, astrolojinin en şanslı, bereketli gezegeni Jüpiter, 12. Evinizde seyahat edecek. Şanssızlıkların yaşanabileceği durumlarda, size adeta kalkan olacak. Belki de oluşabilecek kazaları zararınız en aza inecek şekilde nispeten hafifletecektir. Kaygılarınız ve korkularınız hakkında da sizi rahatlatacak hatta hafifletecektir.

OĞLAK BURCU İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Genellikle geleneksel ve ciddi görünen Oğlaklar için kalite çok önemlidir. Klasik bir şıklığı her zaman tercih ederler. Koyu renkler, uçuk gri ve pastel tonlar, kaliteli deri kemerler, el çantası ve klasik parfümleri çok severler. Eskiye oldukça bağlı oldukları için modası geçmeyen çizgiler onlar için önemlidir. Evi için bir hediye almayı düşünüyorsanız, bir satranç takımı, aile resimlerini sergileyecekleri bir resim çerçevesi, porselen takımlar veya bir saat çok hoşuna gidecektir.

GAME OF THRONES 8. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...