2019'da Yay burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

Yay burçları 2019 yılında günlük sorumluluklarınızda hızlı değişimler olabilir. Biraz yaratıcı çözümler ve ani kararlarla gündelik yaşantınızı baştan kurgulama arzusu içerisinde olabilirsiniz. 2019'da Yay burçlarını neler bekliyor sorusunun ayrıntılı cevabını AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

26.12.2018 - 10:47

2019'da Yay burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

2019 yılında, 2018 yılına göre biraz daha az Retro hareketinin yaşanacağı bir yıl olacak diyebiliriz. Venüs ve Mars bu yıl Retro hareket yapmayacak ki, bu iyi haber! Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüto olağan Retro hareketlerine devam edecekler.

Burçları 2019'da neler bekliyor? AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

YAY BURCUNU 2018'DE NELER BEKLİYOR? 

Sevgili Yaylar, 2019 yılı sizin için maddi kaynaklarınızla fazla meşgul olduğunuz bir yıl olacak. Hem kendi emeklerinizle kazandığınız maddi kaynaklarınızda hem de ailenizden size kalan hakkınız konusunda yoğun gündeminiz olabilir. 2018 yılında para kaynaklarınızla ilgili yaşadığınız dersleri düşündüğünüzde aslında 2019 yılında bu derslerinizi ön planda tutarak karar almanız ve davranmanız yerinde olur yorumunu yapabiliriz. Mahkeme konularınız varsa, miras çekişmeleri veya kredi, vergi gibi ödemeleriniz 2019 yılında hepsine çözüm aramak hatta hakkınızı aramakla geçebilir. Çok kolay bir yıl olmasa da, Jüpiter’in burcunuzdaki seyahati ile sanki tüm sorunlar kolaycacık çözüm bulacağa benziyor.

Astrolojide Jüpiter hangi burçta ilerliyorsa, gökyüzü tüm şanslı itici gücünü O burçtan yana kullanır. Sanki, rüzgarı yelkenlerinin arkasına alarak ilerleyen bir yelkenli gibi düşünebilirsiniz kendinizi. Bu arada Jüpiter'in zaten sizin yönetici gezegeniniz olmasından mütevellit doğuştan gelen bir şansınız olduğunu da belirtmeliyim. Şimdi Jüpiter en rahat ettiği, evinde yani Yay burcunda harikalar yaratmaya hazırlanıyor.

2019 yılında günlük sorumluluklarınızda hızlı değişimler olabilir. Biraz yaratıcı çözümler ve ani kararlarla gündelik yaşantınızı baştan kurgulama arzusu içerisinde olabilirsiniz.

YAY BURCU İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Her zaman özgür ve rahat olmayı seven Yay burcu insanı, her an bir yolculuğa çıkacakmış gibi giyinmeyi sever. Bu yüzden spor kıyafetler ona çok uygundur. Spor ayakkabılar, eşofmanlar, polo yaka süveterler mavi ve mor tonları onlara çok yakışır. Evlerine hediye almayı düşünüyorsanız otantik objeleri, pratik ve kullanışlı eşyaları tercih edebilirsiniz. Seyahat çantası veya kamp malzemeleri de hoşuna gidecektir. Tabii yabancı ülkelere gitmesini sağlayacak bir uçak biletine de hayır demez.

GAME OF THRONES 8. BÖLÜM TANITIMI

Sayfa Yükleniyor...