2021’de İkizler burcunu neler bekliyor? (Yeni yıl İkizler burcu yorumu)

2020 yılıda hayatımızı bütünüyle etkileyen birçok gelişme yaşandı. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız. Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Peki yeni yılda İkizler burcu ne gibi değişiklikler bekliyor? Astrolog Nigar Bostan, 2021 yılında İkizler burcunu bekleyen değişiklikleri yorumladı.

Haberler 23.12.2020 - 16:37

2021’de İkizler burcunu neler bekliyor? (Yeni yıl İkizler burcu yorumu)

Oldukça fırtınalı bir yılın ardından hayatın çeşitli alanlarında kökten yenilenmelere şahit olacağımız 2021-2023 dönemine adım atıyoruz. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız.

Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Sonuçta hangi burcun mensubu olsak da doğum haritamızda 12 burcun da etkisi altındayız.

Ama üç yıllık süreçte, bu sarsıcı değişimin merkezlenmesi Kova burcunda olacağı için tabii ki sabit burçlar bu süreci ön plana çıkarak deneyimleyecekler. Sabit dört burcun değişime direnci daha güçlü olduğundan ve Kova’da 800 yılın, düzen yıkan Satürn ile şans, fırsat ve genişlemenin habercisi Jüpiter buluşması yaşanırken, unutmayalım ki bunların üzerinde söz sahibi olan uyanış, değişim ve beklenmeyen olayların kahramanı Boğa’daki Uranüs ile gergin bir etkileşim içine girecekler.

Bu durum gelecek yıl boyunca değişken enerjili İkizler-Yay aksı üzerinde olan Güneş ve Ay tutulmalarıyla da tetiklenecek. 2022 yılının başına kadar devam edecek tutulmaların hava ve ateş hattında gerçekleşmesi cesaretli, ani, zihinsel gelişmelere ivme katacak.

2021'DE İKİZLER BURCUNU NELER BEKLİYOR? (20 MAYIS - 20 HAZİRAN)

Yükselen İkizler ve İkizler burcu olanlar 2021 yılı boyunca Ay ve Güneş tutulmalarına ev sahipliği yapmaya devam edeceksiniz. Demek artık hayatınızdaki temel dinamikleri değiştirmeye kendinizi çok hazır hissedebilirsiniz. Partner ilişkisinde aynı anda iki kişi arasında karar vermek sizi zorlayacaktır. 30 Kasım-14 Aralık 2020 yılında yaşadıklarınızı, 26 Mayıs-10 Haziran sürecinde bir sonuca ulaştırırsınız.

SOSYAL HAYATINIZDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER YAŞANACAK

Partner ilişkisinde aynı anda iki kişi arasında karar vermek sizi zorlayacaktır. 30 Kasım-14 Aralık 2020 yılında yaşadıklarınızı, 26 Mayıs-10 Haziran sürecinde bir sonuca ulaştırırsınız. Hayata bakış açınızı değiştirecek bu yıl, size yeni eğitimler, akademik ünvanlar, yabancılarla bağlantıda dinamik süreçler taşıyacaktır. Hukuki konular bu yıl bir karar bağlanır. Kısa uzun yolculuklarda ya da sanal ortamda yeni kişilerle tanışıp, farklı organizasyonlara üye olup, yeteneklerinizi geliştireceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz.

2021 VE GELECEK 3 YIL VERİMLİ GEÇECEK

Bu yılın zihninizde yakacağı ampullerin aydınlattığı alanı deneyimlemek sizi heyecanlandırır. Kariyerinizde önümüzdeki üç yılda kararlı, azimli bir ilerleme sürecine girersiniz.

2021'de BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Sayfa Yükleniyor...