50 bin liralık çikolata siparişi

Malezya Başbakanı’nın eşi 21. Kadın Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Türkiye'de, kaldığı otelin kral dairesinde beğendiği markaların temsilcilerini ürünlerle birlikte kabul etti.

09.05.2011 - 09:57

50 bin liralık çikolata siparişi

Malezya Başbakanı Najib Tun Abdul Razak'ın eşi Datin Paduka Sri Rosmah Mansor, 21. Kadın Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Türkiye'de, alışverişe de zaman ayırdı.

Mansor, dükkan dükkan ve alışveriş merkezlerini dolaşmak yerine, kaldığı Cevahir Otel'in kral dairesinde beğendiği markaların temsilcilerini ürünlerle birlikte kabul etti.

Marka temsilcileri kral dairesinin önünde kuyruğa girerken; Mansor çağırdığı temsilcileri ve ürünleri tek tek odaya alıp, tercih yaptı.

Takvim gazetesinin haberine göre Louis Vuitton da, Mansor'a özel servis veren markalar arasında yer aldı. Ancak Mansor, satış sırasında indirim isteğine red cevabı verilince sadece bir çanta aldı.

Daha sonra sıra, Pelit Pastaneleri'nin çikolatalarına geldi. Malezya Başbakanı'nın eşi, 50 bin liralık çikolata siparişi verdi.

Ayrıca 25 bin liralık lokum alışverişi de yapan Rosmah Mansor'a, Beymen 50 bin lira değerinde krokodil çanta, bir tekstil firması ise 40 bin liralık gece kıyafeti sattı. Kapalıçarşı'dan gelen bir şal firmasına 30 bin liralık şal siparişi veren Mansor, bunun dışında kuyumcu, takıcı ve dericilerden de çeşitli ürünler aldı.

Rosmah Mansor, yaptığı alışveriş ile firmaların yüzünü güldürürken; özellikle Kapalıçarşı'dan gelen temsilciler Malezya Başbakanı'nın eşini yeniden Türkiye'de görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...