81. Oscar: Kırmızı halıda açık renkler

81. Oscar Ödülleri’nin kırmızı halısı şampanya, krem ve açık renkteki straplez tuvaletlerin üstünlüğündeydi.

Haberler 23.02.2009 - 05:57

81. Oscar: Kırmızı halıda açık renkler

Oscar törenleri en ihtişamlı kıyafetlerin giyildiği ödül gecelerinin başında geliyor. Şatafatlı, elegan ve büyüleyici kostümlerin de farklı bir kategoride yarıştığı gecede açık renk straplez tuvaletler kendi aralarında yarıştı.

Penelope Cruz, Jessica Biel, Anne Hathaway, Marisa Tomei, Evan Rachel Wood ve Tiraji P. Henson halının açık renklerini en iyi temsil edenlerdendi.

Sarah Jessica Parker seçmiş olduğu Dior Couture elbisesiyle beğenildi. Slumdog Millionaire’in oyuncusu Freida Pinto’nun giydiği safir renkteki tuvalet John Galliano’ya aitti ve doğru seçimdi. Natalie Portman’ın pembe Rodarte elbisesi ona yakışmıştı. Bir önceki ödüllerde en çok beğenilen Kate Winslet, YSL tuvaletiyle hayal kırıklığına uğrattı. Heidi Klum, modern kesimli Roland Mauret tuvaletinden ziyade taktığı iri takılarla akılda kaldı. Tilda Swinton yine Lanvin tercih etti. Bluz ve uzun etekten oluşan kıyafeti herkesten çok farklıydı. Angelina Jolie yine siyah yine düz bir elbise seçmişti. Kulağındaki iri zümrüt küpeler ilgi çekti.

Gecenin kötü giyimlileri arasında iri işli elbisesiyle Beyonce ve oldukça abartılı kostümüyle Miley Cyrus vardı.

Sayfa Yükleniyor...