ABD'de mağara adamı paniği

ABD’nin Texas eyaletindeki El Paso kentinde, doğa yürüyüşüne çıkanlar beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyor.

18.10.2012 - 10:53

ABD'de mağara adamı paniği

El Paso sakinleri, yürüyüş yapmak için gittikleri kanyonda, “çıplak ve sakallı’ bir mağara adamının kendilerini korkuttuğunu belirtti. Yerel basının ilgi odağı olan ve adını açıklamak istemeyen mağara adamı, kendisiyle konuşmak isteyen gazetecilere de tepki gösteriyor.

Mağara adamının öfkesine maruz kalan Chris Redfearn, başından geçenleri KVIA-TV kanalına anlattı: “Hafta sonunda birkaç arkadaşımla McKelligon Kanyonu’nda yürüyüş yapıyorduk... Aniden çıplak bir mağara adamı karşımızda belirdi ve bizi kovalamaya başladı... Üzerinde elbise yoktu, tamamen çıplaktı” dedi.

ÇAMAŞIRHANEDE YIKANIYOR
Mağara adamının derme çatma çadırının yakınındaki apartmanlarda oturanlar, adı bilinmeyen kişinin çamaşırhanede yıkandığını ve oturdukları sitenin spor salonunda spor yaptığını belirterek, kendilerini güvende hissetmediklerini ifade etti.

Mağara adamı ise kendisiyle konuşmak isteyen muhabirlere tepki göstererek, “kimseyi rahatsız etmediğini” söyledi. Mağara adamı, “Benim suçum ne? ... Gittiğim hiçbir şehirde günah işlemiyorum. Vaftiz edildim ve kurtarıldım. Buradayım, günah işlemiyorum. Yollarda yatıyor olabilirdim, uyuşturucu bağımlısı olabilirdim. Hiçbirini yapmıyorum” dedi.

Mağara adamı, yemeğini çöp ve fast food artıklarından elde ettiğini, para kazanabilmek için kan bağışladığını söyledi. Ayrıca, üç yıldır mağarada yaşadığını ve yakın bir zamada taşınmak gibi bir niyeti olmadığını belirtti. Mağara adamı, kendisi hakkında şikayette bulunan insanlar için de, “İçinde yaşadıkları topluma daha fazla yardımcı olmaları gerekiyor” dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...