Açık havada konser ve maç keyfi

Ödüllü yarışmalar, maç keyfi ve MANGA konseri... Turkcell, NTVspor’un desteği ile bugün oynanacak Türkiye-Yunanistan maçı için Kuruçeşme Arena’da muhteşem bir etkinlik düzenliyor. Hem de ücretsiz...

Haberler 31.08.2010 - 11:44

Açık havada konser ve maç keyfi

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, Türk sporuna verdiği desteği A Milli Basketbol Takımı ana sponsorluğunun yanı sıra Türkiye’de düzenlenen 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’na da ana sponsor olarak sürdürüyor.

Turkcell, şampiyona kapsamında NTV spor’un desteği ile bugün saat 21:00’de Ankara’da oynanacak Türkiye-Yunanistan maçı için muhteşem bir gece düzenliyor ve Turkcell Kuruçeşme Arena’yı tribün haline getiriyor.

Dileyen herkesin hiçbir ücret ödemeden katılabileceği etkinlikte, saat 18:00’den itibaren ödüllü yarışmalar ve eğlenceli aktiviteler düzenlenecek. Yarışmaların ardından saat 20:00’de sevilen müzik grubu MANGA sahne alacak.

BOĞAZDA “HOPPAA” SESLERİ YÜKSELECEK
Basketbol severler bir yandan saat 21.00’de başlayacak Türkiye-Yunanistan karşılaşmasının heyecanını yaşarken bir yandan da boğazın keyfini çıkaracaklar. Binlerce basketbol sever, Türkiye-Yunanistan maçını, Turkcell Kuruçeşme Arena’ya kurulan tirübünden ve yapay çim kaplı zemine yerleştirilecek minderlere uzanarak dev ekranlardan izleyecek. Çekişmeli geçmesi beklenen müsabakada milli takıma destek tezahüratları ve “Hoppaa” sesleri bu kez boğaz kıyısından yükselecek.

ÜCRETSİZ BASKETBOL PAKETİ
Turkcell’liler ayrıca 12 Eylül tarihine dek devam edecek 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası süresince milli takımımızın özet maç görüntülerini cepten takip edebilecek. Ücretsiz Basketbol Paketi’ne üye olan Turkcell’liler, SMS’lerle maç sonuçlarını cepten öğrenecek ve şampiyonayla ilgili önemli gelişmelerden haberdar olacaklar. Turkcell’lilerin Ücretsiz Basketbol Paketi’ne üye olmak için BASKET yazıp 2222’ye göndermeleri yeterli.

TOP VE FORMALAR TURKCELL’LİLERİN OLACAK
Turkcell’in, şampiyonaya özel hazırladığı SMS yarışması da basketbol severlerin yüzünü güldürecek. 12 Eylül’e kadar sürecek SMS yarışması ile SAMPIYON yazıp 2222’ye gönderen Turkcell’liler, 1 TL karşılığında mesaj olarak gelen linkteki melodiyi cep telefonlarına indirdiklerinde imzalı forma ve basketbol topu kazanma şansına sahip olacak.

Sayfa Yükleniyor...