Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'a fark attı

Medya Takip Merkezi, nisan ayında magazin ve sanat dünyasının öne çıkan ünlü isimlerini belirledi. Acun Ilıcalı, en yakın takipçisi Cem Yılmaz'a fark attı.

02.05.2016 - 13:55

Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'a fark attı

Şarkıcılar Demet Akalın ile Hande Yener arasındaki atışmanın yanı sıra evlilik programı sunucuları Esra Erol ve Zuhal Topal polemiği hız kesmeden devam etti. Survivor'da ünlüler takımından Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül’ün elenmesi, yeni albümünü sevenleriyle buluşturan Murat Boz’un evlilik yolunda ilk adımı atması da gündemin diğer gelişmeleri arasındaydı. Yazılı basında Esra Erol, görsel ve online medyada ise Acun Ilıcalı zirveyi belirledi.

Rapora göre; Acun Ilıcalı, 3 bin 960 haberle magazin dünyasında zirveyi belirledi. Ünlü yapımcı, Survivor ile adından söz ettirmeye devam etti. Listenin ikinci sırasında Cem Yılmaz, 2 bin 896 haberle yer aldı. Ünlü komedyenin oyuncu Ozan Güven’le kameralara esprili şekilde el ele poz vermesi magazin dünyasında çok konuşuldu.

Listenin üçüncü sırasında 2 bin 374 haberle Esra Erol, 2 bin 337 haberle de Zuhal Topal dördüncü sırada yer aldı. Uzun süredir evlilik programlarının kaldırılacağı ile ilgili haberler gündemde yer alırken, ünlü sunucular Esra Erol ve Zuhal Topal’ın ekranlardaki atışmaları da gündemde yer aldı. Erol’un sosyal medyada çok konuşulan çocukluk fotoğrafı ve Survivor’a katılabileceğine yönelik sözleri de öne çıkan konular arasındaydı.

MURAT BOZ LİSTENİN 5. SIRASINDA

Ünlü popçu Demet Akalın, 2 bin 301 haberle dördüncü sırada yer aldı. Yıllardır süren Demet Akalın ve Hande Yener atışması yine gündeme bomba gibi düştü. Listenin beşinci sırasında Murat Boz 2 bin 101 habere konu oldu. Bir süredir sürpriz aşklarıyla konuşulan Murat Boz ve Aslı Enver çifti evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Nişan tarihlerini 10 Mayıs olarak belirleyen çift, Enver’in doğum günüyle aynı gün olması da ayrıntılar arasındaydı. Boz’un yeni albümü Nisan’da sevenleriyle buluştu.

TUĞBA ÖZAY DİKKAT ÇEKTİ

Listenin dikkat çeken isimlerinden Tuğba Özay, bin 696 habere konu olarak listede yer aldı. Survivor Yarışmasında ünlüler takımında yer alan Özay, elenmesinin ardından “Gönüllerin şampiyonu benim” sözleri ile sosyal medya da çok konuşuldu. Survivor ünlüler takımının çok konuşulan isimleri arasında yer alan Yılmaz Morgül de listede yer alan ünlüler arasındaydı. Morgül, bin 464 habere konu oldu. Survivor’a elenerek veda eden Morgül, yarışma boyunca gerek performansı gerekse sözleri ile ön plandaydı.

YAZILI BASININ LİDERİ ESRA EROL

Medya Takip Merkezi, yazılı basının en çok konuşulan isimlerini de belirledi. Evlilik programı sunucusu Esra Erol 534 haberle listenin ilk sırasında yer alırken, ünlü komedyen Cem Yılmaz 458 haberle ikinci, Zuhal Topal 420 haberle üçüncü, Tarkan ise 403 haberle dördüncü sırada yer aldı. Demet Akalın, 372 haber beşinci oldu.

ONLINE MEDYANIN POPÜLER İSMİ ACUN ILICALI

MTM’nin hazırladığı rapora göre, 3 bin 461 haberle Acun Ilıcalı online medyanın da zirvesinde yer aldı. Cem Yılmaz 2 bin 198 haberle ikinci olurken, Zuhal Topal bin 886 haberle üçüncü, Demet Akalın bin 828 haberle dördüncü sırada bulundu. Esra Erol bin 803 haberle beşinci sırada yer aldı.

MTM’nin hazırladığı rapora göre, Acun Ilıcalı 319 haberle TV’nin de zirvesinde yer aldı. 257 haberle Tuğba Özay listenin ikinci sırasında yer alırken Cem Yılmaz ise 240 habere konu olarak listenin üçüncü sırasına yerleşti. Listeyi sırasıyla Sezen Aksu, Tarkan, Murat Boz ve Yılmaz Morgül devam ettirdi.

ACUN ILICALI SAHAYA HELİKOPTENLE İNDİ

Sayfa Yükleniyor...