Ada Masalı en çok izlenen dizi oldu

Star’ın yeni dizisi Ada Masalı, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle seyircisini ekran başına kilitledi. Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un başrolleri paylaştığı Ada Masalı, yayınlanan 2. bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

Haberler - ntv.com.tr 23.06.2021 - 11:59 | Son Güncelleme : 23.06.2021 - 14:02

Ada Masalı en çok izlenen dizi oldu

Star’ın yeni dizisi , dün akşam yayınlanan 2. bölümüyle seyirciyi etkisi altına aldı. Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un başrolleri paylaştığı Ada Masalı, TOTAL’de 4,11 izlenme oranı, 12,18 izlenme payı, AB’de 3,27 izlenme oranı, 10,27 izlenme payıyla, 20+ABC1’de ise 4,24 izlenme oranı, 11,90 izlenme payi ile en çok izlenen dizi oldu.

Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak  kaleme alıyor. Ada Masalı, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Haziran, Nehir’in kuşkularını ortadan kaldırmak için Poyraz’ı öpmek zorunda kalmıştır. Anın büyüsünden kurtulduğunda bir an ne yaptığının farkına varır ve kaçar gibi uzaklaşır oradan. Elbette Poyraz neler olduğunu soracaktır, Haziran bir açıklama bulmaya çalışır. Diğer yandan Biricik’in bir arkadaşının nişan partisi için değişik bir mekan aradığı ortaya çıkar. Haziran henüz açılmadıysa da otelin bahçesinde yapılabileceğini düşünür ve hemen harekete geçer. Organizasyonun her adımında Poyraz’la anlaşmazlığa düşerler.

Haziran şehirli telaşıyla işe koyulurken Adalıların hayat akış hızındaki yavaşlıkla mücadele etmek zorunda kalır. Diğer taraftan bütün Ada, Haziran ve Poyraz’ın öpüşmesini konuşmaya başlar. İdil elbette bu duruma çok sinirlenir ve olaya el koymaya karar verir. Haziran potansiyel müşteriyi memnun etmeye çalışırken hiç beklemediği biri Ada’ya gelir ve bu Haziran’ı çok zor durumda bırakır.

Sayfa Yükleniyor...