Adele spor yaparken acı çekiyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, kilo vermek için girdiği spor salonunda ter döküyor.

ntv.com.tr 09.10.2016 - 17:54

Adele spor yaparken acı çekiyor

Son zamanlarda aldığı kilolarla dikkat çeken İngiliz şarkıcı Adele, spor salonundan çıkmıyor. 28 yaşındaki şarkıcı, Toronto’da spor esnasında çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Adele’in, antrenörüyle birlikte çalışırken ağırlık kaldırma egzersizi anını gösteren fotoğrafta, ünlü şarkıcının mutsuz ifadesi dikkat çekti.

Toronto, ON / Oct 4

@adele tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yaptığı sporda zorlanan şarkıcının muzip bakışlı fotoğrafı binlerce takipçi tarafından beğenildi.

TURNEDE FORM TUTTU

Adele, ocak ayında da dünya turnesi esnasında spor yaparken ağlıyormuş gibi görünen bir fotoğrafını paylaşmıştı.

Şarkıcı, turne esnasında forma girmeye çalıştığını söylemişti.

10 YIL TURNE YOK

Öte yandan Adele’in önümüzdeki 10 yıl boyunca turneye çıkmayacağı öğrenildi. Gerekçesi ise şarkıcının, erkek arkadaşı Simon Konecki’den olan üç yaşındaki oğlu Angelo’yla birlikte zaman geçirmeye odaklanmak istemesi olarak açıklandı.

"GELECEK YIL OKULA BAŞLIYOR"

Şarkıcıya yakın bir kaynak, “Angelo, Adele’in şu anki birinci önceliği ve hayatındaki en önemli şey. Turne esnasında oğlunu her gittiği yere yanında götürdü ama Angelo gelecek yıl okula başlıyor, annesiyle gidemez artık” dedi.

"OĞLUNUN HİÇBİR ANINI KAÇIRMAK İSTEMİYOR"

“Adele, Angelo’nun yetişme anını kaçırmak istemiyor ve turneleri bırakmak onun için çok kolay bir karar oldu” diyen kaynak, şarkıcının önümüzdeki 10 yıl boyunca büyük bir dünya turnesi düzenlemeyeceğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...