Afra Saraçoğlu: Babasız bir kız olmasını en iyi ben anlarım

Son olarak Kötü Çocuk filmiyle beyazperdede boy gösteren şimdilerde ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan Afra Saraçoğlu, hayat verdiği Ece karakterini anlatırken, "Babasız bir kız olmasını en iyi ben anlarım" dedi.

06.04.2017 - 11:13 | Son Güncelleme : 15.09.2017 - 12:48

Afra Saraçoğlu: Babasız bir kız olmasını en iyi ben anlarım

Henüz 20 yaşındaki Afra Saraçoğlu hayat verdiği Ece Çamdeviren karakteri hakkında şöyle konuştu: "Onun için üzülüyorum. Saf bir genç kız... Babası olmadığı için annesinin her dediğini doğru sanıyor. Naif, narin bir kız. Kendisinin ne yapmak istediğini bilmiyor. Ablası bir şey diyor, 'tamam' diyor, annesi bir şey diyor, 'tamam' diyor. Kendi idealleri yok... Sevgilisi var onu bile yasak yaşıyor. Çevresinden çok baskı görüyor. Kıza saf, aptal gözüyle baktıkları için o da bunu kabul etmiş durumda!"

Saraçoğlu oyuncu olma sürecini şu sözlerle anlattı: "Reşit değildim, oyuncu olmayı da çok istiyordum. Annem benim isteğimi görüp destek verdi. İstanbul’a tek başıma deneme çekimi için geldiğimi de bilirim. Çok uğraştım hayallerimi gerçekleştirmek adına. Annem de benim için en iyisini istiyordu ama asıl önemli olan benim istememdi. Annem ben istediğim için bu kadar çaba harcadı."

"BABASIZ BİR KIZ OLMASIYI EN İYİ BEN ANLARIM"

Hürriyet'e konuşan Saraçoğlu, Ece rolü için bir ön çalışma yapmanız gerekti mi? sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Karakterini analiz ettim, durumunu biliyorum. Babasız bir kız olmasını en iyi ben anlarım. Ama o kadar saf ki bu durum beni bile zorluyor. Hatta itiraf edeyim, bazen beni delirtiyor. Oynarken zaman zaman 'Bu kadar saf olamaz' diyorum. Öte yandan Ece ne zaman patlayacak merak ediyorum."

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...