NTV

Alessandra Ambrosio: Boş vaktim olduğunda evleneceğim

Yaşam

Top model Alessandra Ambrosio, "Eksik parçamı buldum" dediği 8 yıllık nişanlısı Jamie Mazur’la bir gün mutlaka evleneceğini ancak boş zamanı olunca bu konuyu düşünebileceğini söyledi.

İlişkili Haberler

7 yaşında kızı ve 3 yaşında bir oğlu olan Alessandra Ambrosio, Cosmopolitan için Malibu'da özel bir çekim gerçekleştirdi. Brezilyalı model, çekim sırasında özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Ünlü model, vintage jean'ler yapan Jamie Mazur'la 8 yıl önce tanışmış. Hemen hamile kalmış ve bu beklenmedik gelişme, çiftin hayatında çok büyük değişimlere sebep olmuş. Ambrosio, hamile olduğunu öğrendiğinde yaşadıklarını şöyle özetliyor:

Çok mutluydum. 20 yaşındayken çocuk istemeye başlamıştım; 26 yaşındaydım ve aslında benim için geç bile olmuştu. Hamilelik için doğru zaman olduğunu düşündüm ve bir yıl her şeyden uzaklaştım. Victoria's Secret'la olan kontratımı dondurdum.

YOGA ORTAK TUTKU

Ambrosio; Mazur'da eksik parçasını bulduğu için ise kendisini çok şanslı görüyor. Örneğin Mazur yemek yapıyor, o yapmıyor. Ünlü model, onun çok komik, kendisinin ise bir o kadar ciddi olduğunu söylüyor. Yoga ikisinin de ortak tutkusu. Enterasan şekilde ikisi de 11 Nisan 1981'de doğan çiftten Ambrosio; Brezilya'da, Mazur ise Kaliforniya'da dünyaya geliyor. Henüz evlenmemiş olmalarına rağmen birlikte çok mutlular.

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞA YEŞİL IŞIK

Ambrosio "Eninde sonunda evleneceğim. Ama bu, önceliğim değil. Aynı anda çok fazla iş yapıyorum ve çok meşgul olduğum için evlenemedim. Boş zamanım olduğu zaman o konuyu düşünürüm" diye konuşuyor.

Üçüncü çocuğa da ışık yakan ünlü model, "Belki olur ama şu anda her şey muhteşem" diyor Ambrosio aşkla ilgili şöyle konuşuyor: "Bence çok fazla çeşitte aşk var. Anne olarak yeni bir aşkı deneyimliyorsunuz. Önce aile sevginiz oluyor, sonra erkek arkadaşa duyulan aşk geliyor; nişanlınıza duyulan aşk derken; çocuklarınız oluyor ve koşulsuz sevgiye ulaşıyorsunuz.

"HER GÜN EVDE DEĞİLİM"

Hayatın güzelliği, çok farklı şeyler sevebilmemiz. Yaptığınız işi ve hayatınızdaki erkeği sevmenin önemli olduğunu düşünüyorum." Ambrosio, sağlam giden bir ilişki için ise şu tüyoları veriyor: "Sürekli seyahat ediyorum. Bu da aşkı canlı tutuyor çünkü her gün evde değilim. Ben zaten her gün evde duracak tipte birisi olmadım hiç."

"TELEVİZYON İZLEMEK BENİ MUTLU EDİYOR"

Ambrosıo'yu memnun etmek çok zor değil; evde sadece televizyon izleyerek bile mutlu olduğunu söylüyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: "Çünkü bunun için hiç zamanım yok.

Geçtiğimiz pazar televizyon izleyebildim ve kendi kendime şöyle dedim: Aman Allah'ım, 17 yaşından beri oturup üç saat boyunca televizyon izlemedim!" Nişanlısıyla kendisine özel zaman yaratmaya çalıştıklarını belirten ünlü model; "Ben daha çok çocuklarla olmak istiyorum. Haftada bir ya da iki kez çocukları yatırdıktan sonra ikimiz baş başa yemeğe çıkıyoruz" diyor.

ETİKETLER