Alexander McQueen defilesi bu akşam internette canlı

6 Ekim 2009’da saat 21:15’te Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Alexander McQueen defilesi internetten canlı yayında sunulacak.

06.10.2009 - 18:00

Alexander McQueen defilesi bu akşam internette canlı

2010 Yaz koleksiyonunu internetten yayınlayacak Alexander McQueen’in defilesini bu akşam 21:15’te canlı izleyebilirsiniz.

Ünlü fotoğrafçı Nick Knight’ın sitesi Showstudio ile işbirliği içinde gerçekleştirilen defile Alexander McQueen röportajlarıyla devam edecek.

McQueen, Vogue’a verdiği defie öncesi röportajda, şovlarının her zaman çalışmasının büyük bir bölümünü kapsadığını, 15 dakikalık defilesinin hazırlığının üç ay sürdüğünü ve çok az bir izleyiciye sunulduğunu söylüyor.  McQueen, çalışmalarına ilgi duyanlarınların ve moda dünyasının da katılımcı olmasını istediği bir durum yarattığından bahsederek, bildiğimiz şov ve defile sisteminin kökten değişmesi için online şovun aslında sadece bir ilk adım olduğunu ekliyor.

Alexander McQueen’in 6 Ekim’de 21:15’te canlı yayınlanacak defilesini http://www.alexandermcqueenlive.showstudio.com/ sitesinden izleyebilirsiniz. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...