Aleyna Tilki, konser vermek üzre gittiği Eskişehir'de bıçaklı saldırıya uğrayan Emrah Karaduman'ı (30) tedavisinin devam ettiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret etti. Ziyaret sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Tilki (16), çok üzücü bir olay yaşandığına dikkat çekti.

Karaduman ile 'Cevapsız Çınlama' şarkısında düet yapan Tilki, “Arkadaşlar çok üzücü bir olay yaşadık. Ama Allah’a şükürler olsun ki çok ucuz atlattık. Gayet iyiyiz. Kendisi çok iyi. Tabii ki de çok üzgünüz. Şu anda verebileceğim bilgi budur. Bir de adli bir olay olduğundan çok da fazla konuşmanın, irdelemenin uygun olmadığını düşünüyorum. Çok çok iyiyiz, hiçbir sorunu yok” dedi.

“İYİ OLDUĞUNU ONAYLAYAN HAREKETLERİ VARDI"

Bir gazetecinin, "Görüşebildiniz mi?" sorusuna ise Tilki, şöyle cevap verdi:

“İyi olduğunu onaylayan hareketleri vardı. Zaten şuuru, bilinci her şeyi açık. Çok iyi bir durumdayız, hiçbir şey yok.”

Aleyna Tilki, Twitter hesabından da şu açıklamayı yaptı:

Konser vermek için Eskişehir’e gelen Emrah Karaduman, gece saatlerinde şoförüyle beraber etkinliğin yapılacağı gece kulübüne girerken bıçaklı saldırıya uğramıştı.

SALDIRGAN: ALEYNA TİLKİ’YE PLATONİK AŞIĞIM, O YÜZDEN BIÇAKLADIM

Öte yandan saldırıyı gerçekleştiren E.D. (33) isimli şahsın da polisin yaptığı operasyonla yakalandığı öğrenildi. Saldırganın ilk ifadesinde, "Aleyna Tilki’ye platonik aşığım. O yüzden bıçakladım" dediği öne sürüldü.