Anne 3.bölümde neler yaşandı?

Başrollerini Gonca Vuslateri, Cansu Dere, Vahide Perçin ve sergilediği başarılı oyunculukla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın paylaştığı “Anne”, dün akşam Star TV’de üçüncü bölümüyle ekrana geldi.

09.11.2016 - 11:27 | Son Güncelleme : 09.11.2016 - 11:38

Anne 3.bölümde neler yaşandı?

dizinin üçüncü bölümü AB, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu.

Anne, AB izleyici kitlesinde 10.81 reyting ve %25.85 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 10.78 reyting ve %25.31 izlenme payı ve 20+ABC1’de 11.95 reyting ve %26.45 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinci oldu.

Anne, bir annenin kızı için neleri feda edebileceğinin, neleri göze alabileceğinin vurgulandığı üçüncü bölümüyle yine tüm Türkiye’yi ekrana kilitledi. 

Cansu Dere’nin hayat verdiği Zeynep karakteri ile Vahide Perçin’in canlandırdığı, onu beş yaşındayken terk annesi Gönül arasında geçen dramatik diyaloglar izleyiciye yine duygusal anlar yaşattı.

dizi ilerleyen bölümlerde kaderleri kesişen derin karakterler üzerinden annelik duygusunu, anneliğin anlamını ve anne-çocuk ilişkisini hayatın içinden hikayelerle irdeleyecek ve Zeynep ve Turna’nın büyük merakla takip edilen hikayesinde, ilerleyen bölümlerde pek çok macera ve sürprize daha tanıklık edeceğiz.

3.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeynep ve Turna’nın aniden eve gelişleri Güneş ailesinde dengeleri sarsar. Zeynep Turna için en güvenli yerin ailesinin yanı olduğunu bilmesine rağmen, Cahide’nin torunu hakkında bitmeyen soruları yüzünden kendini gittikçe köşeye sıkışmış hisseder. Zeynep gerçeği ailesine açıklamakla Turna’yı alıp başka bir yere gitmek arasında kararsız kalır…

Bandırma’da Melek için umutlar artık tükenmiştir. Cengiz, Şule’den cenaze işlemlerini başlatmasını ister. Şule, Cengiz’in istediğini yapmazsa onu da kaybetme ihtimaliyle yüz yüze kalır. Cengiz ve Melek arasında seçim yapmak zorunda kalan Şule’nin aklı iyice karışır…

Turna, her şeyin yoluna girdiğini ve mutlu bir aileye kavuştuğunu düşünürken, geçmişini bilen biriyle karşılaşır. Turna onu Melek olmadığına ikna etmek için elinden geleni yapsa da, bu karşılaşma bütün huzurunu kaçırır. Gazeteci Ali'nin yaptığı teklifi Zeynep'in cevabının ne olacağı ise yeni bölümde yanıt bulacak.

Sayfa Yükleniyor...