Anne dizisinin 4. yeni bölümünde neler yaşandı?

Anne, bir annenin kızı için neleri göze alabileceğinin altının çizildiği dördüncü bölümüyle tüm Türkiye’nin birinci tercihi oldu.

16.11.2016 - 13:04 | Son Güncelleme : 17.11.2016 - 12:24

Anne dizisinin 4. yeni bölümünde neler yaşandı?

Anne, dün akşam Star TV’de dördüncü yeni bölümüyle ekrana geldi.

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve sergilediği başarılı oyunculukla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın paylaştığı dizinin dördüncü bölümü AB, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde bu hafta da en çok izlenen yapım oldu.

Anne, AB izleyici kitlesinde 11.59 reyting ve %25.89 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 10.57 reyting ve %23.97 izlenme payı ve 20+ABC1’de 12.3 reyting ve %25.82 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinci oldu.

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü”ne layık görülen Beren Gökyıldız seyirciyi yine ekrana kilitledi.

Cansu Dere’nin hayat verdiği Zeynep karakteri ile Vahide Perçin’in canlandırdığı Gönül karakteri arasında geçen dramatik diyaloglar ve her bölüm biraz daha derinleşen olay örgüsü izleyiciye duygusal anlar yaşattı.

ŞULE İLE ZEYNEP KARŞILAŞMASI

Melek’in annesi Şule'yi canlandıran Gonca Vuslateri’nin dramatik sahneleri ve Zeynep karakteriyle karşılaşması da büyük beğeni topladı.

ANNELİĞİN ANLAMI

dizi ilerleyen bölümlerde kaderleri kesişen derin karakterler üzerinden annelik duygusunu, anneliğin anlamını ve anne–çocuk ilişkisini hayatın içinden hikayelerle irdelemeye devam edecek.

Zeynep ve Turna’nın büyük merakla takip edilen hikayesinde, ilerleyen bölümlerde pek çok macera ve sürprize daha tanıklık edeceğiz.

TURNA İÇİN KENDİNDEN VAZGEÇTİ

Zeynep, Turna’yı korumak için her şeyi göze alır. Anneliğin gerektiğinde kendinden vazgeçmek olduğunu bir kez daha anlayan Zeynep, Ali’nin teklifini kabul eder. Ali ve Zeynep yüz yüze geldiğinde, Zeynep gerçeklerin sandığından bambaşka olduğunu öğrenir.

Turna’ya normal bir hayat vermek isteyen Zeynep, onu okula kaydetmek ister. Ancak bunu başarmak düşündüğünden çok daha zordur. Pes etmek üzere olan Zeynep’in imdadına Gönül yetişir. Gönül sayesinde okula başlayan Turna, aradığı mutlu hayata adım atmanın sevincini yaşar...

DENGELERİ DEĞİŞTİREN TELEFON

Şule Melek’in defterinde gördüğü Zeynep adının peşine düşer. Zeynep’in numarasını bulan Şule kızının peşinden İstanbul’a gelir ve Zeynep’e ulaşır...

Zeynep tüm tehlikeleri bertaraf etmiş, Turna, Cahide ve ailesiyle daha güçlü bağlar kurmuştur. Ancak gelecek bir telefonla, tüm dengeler paramparça olur.

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği; senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın kaleme aldığı “Anne” her Salı 20.00’de Star’da.

Sayfa Yükleniyor...