Anne dizisinin 6. bölümünde neler olacak?

Her salı Star TV'de ekrana gelen 'Anne' dizisinin 29 Kasım'da yayınlanacak olan 6. bölümünde Şule, adım adım Zeynep ve Turna'ya yaklaşıyor.

ntv.com.tr 27.11.2016 - 15:41

Anne dizisinin 6. bölümünde neler olacak?

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği, senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın kaleme aldığı 'Anne' dizisinde tansiyon yükseliyor. 

29 Kasım Salı günü, saat 20.00'de ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Şule, adım adım Zeynep ve Turna’ya yaklaşır. Zeynep, korku içindeki Turna’yı korumaya çalışırken, kendini hastaneye kaldırılan Gönül’ün yanında bulur.

Şule, son çare olarak Ali’den yardım ister. Ali, onu yüzleşmekten korktuğu gerçeklerle karşı karşıya getirince, Şule Zeynep’e daha da bilenir.

Gönül, hastalığını yok sayıp hastaneden çıkmaya çalışırken, Zeynep ve Turna’nın sayesinde hayatının en güzel gününü yaşar.

Şule sonunda kızının izini bulur. Turna ile yüz yüze gelen Şule’nin, geçmişi hakkında kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıkar.

Yıllarca Şule’nin yanında Melek olarak yaşayan, yeni hayatında Zeynep’le Turna olmayı seven küçük kız için karar zamanıdır. Şule ile Zeynep arasında kalan küçük kızın seçimi herkesi etkileyecektir.

ANNE diziSİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...