Annemizi Saklarken'den ilk tanıtım yayınlandı

Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir’in yer aldığı Annemizi Saklarken’in ilk tanıtımı seyirci ile buluştu. Star’ın yeni dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesi ile yakında başlıyor.

Haberler 03.11.2021 - 10:05

Annemizi Saklarken'den ilk tanıtım yayınlandı

Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği Annemizi Saklarken, yakında Star TV ekranında izleyici ile buluşacak. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı Annemizi Saklarken’in ilk tanıtımı yayınlandı. Kutsi’nin Dündar, Hande Doğandemir’in Handan karakterini canlandıracağı Annemizi Saklarken, herkesi ekran başına kilitleyecek.

Annemizi Saklarken’in yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor.

ANNEMİZİ SAKLARKEN'İN KONUSU

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Annemizi Saklarken, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star’da…

Annemizi Saklarken tanıtımı

Sayfa Yükleniyor...