Antalya'da her keseye uygun bayram tatili

Bayramda, beş yıldızlı otellerde, kişi başına konaklamada 80 TL'ye de 200 TL'ye de tatil olanakları var...

Anadolu Ajansı 11.09.2009 - 10:55

Antalya'da her keseye uygun bayram tatili

Akdeniz Turistik Otelciler Birliği (AKTOB) Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Antalya'da her keseye uygun bayram tatili olanağı bulunduğunu söyledi.

Yusuf Hacısüleyman, Antalya'da Ağustos ayından itibaren turizmde canlanma yaşandığına dikkati çekerek, bu canlanmanın Eylül ayında da sürdüğünü belirtti. Ramazan Bayramında Antalya bölgesindeki otellerde canlılığın daha da artacağına işaret eden Hacısüleyman, otelcilerin yerli turiste özel fiyatlarla kampanyalar düzenlediğini vurguladı. Hacısüleyman, ''Bu kampanyalar sonucu bayramda, Antalya'da beş yıldızlı otellerde kişi başına konaklamada 80 TL'ye de 200 TL'ye de tatil olanakları var'' dedi.

''ANTALYA VE KKTC DOLAR''

Ramazan Bayramı tatilinin kısa olmasına rağmen özellikle Antalya ve KKTC'deki otellerin dolacağının tahmin edildiğini anlatan Hacısüleyman, ''Ramazan bayramında tatilcilerin tercihi Antalya ve KKTC olacak. Antalya ve KKTC'nin avantajları daha fazla. Hava sıcaklığı bayramda da tatile uygun. Oteller yeni ve güzel. Her şey dahil uygulaması da tatilcileri Antalya'daki otellere yönlendiriyor. Tercih önce Antalya, sonra da KKTC olacak'' diye konuştu.

Hacısüleyman, Antalya'daki otellerin bu ay da yüksek dolulukla çalışacağına vurgu yaparak, özellikle Avrupalı turistlerin Antalya'yı bu dönemde daha çok tercih ettiklerini söyledi.

Bayramda yerli turiste de uygun fiyatlar verilmesi nedeniyle onların da tercihinin Antalya olacağını ifade eden Hacısüleyman, ''Otelciler buna göre hazırlıklarını sürdürüyorlar. Eylül ayı Antalya ve KKTC için en güzel aydır. Bunu, bayram nedeniyle yerli tatilcilerin değerlendireceklerini umut ediyoruz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...