Anthony Hopkins alkolü bırakmasının 45’inci yılını kutladı

Alkol alışkanlığını 45 yıl önce bırakmasını sosyal medya üzerinden kutlayan usta aktör Anthony Hopkins, kötü alışkanlıklarından kurtulmak isteyen genç hayranlarına, "Savaşmaya devam edin" mesajı verdi.

Haberler 30.12.2020 - 14:39

Anthony Hopkins alkolü bırakmasının 45’inci yılını kutladı

Sosyal medyayı sık kullanan ünlü oyuncu Anthony Hopkins hayatının dönüm noktası olarak alkol alışkanlığını bırakmasını 'da kutladı.

82 yaşındaki usta aktör, alkolsüz geçen 45’inci yılını kutlarken sosyal medya sayfasında bir video paylaştı.

“Ölümüne içiyordum” diyen Hopkins, bir arkadaşının telefonuyla uyandığını ve kendisine “Ölmek mi yaşamak mı istiyorsun?” sorusunu yönelttiğini belirtti. Arkadaşına “Yaşamak istiyorum” diye yanıt verdiğini söyleyen usta aktör, bu kararla birlikte rahatlama hissettiğini ve hayatının yoluna girdiğini anlattı.

Hopkins, kötü alışkanlıklarından şikayetçi olan genç hayranlarına bir mesaj verdi. Gençlere "pes etmemelerini" söyleyen Hopkins, "Bugün, dün için çok endişelendiğin yarındır" ifadesini kullandı.
Usta aktör, mesajını şöyle bitirdi:
 
“Sadece orada kalın, savaşmaya devam edin. Cesur olun ve büyük güçler yardımınıza gelecektir. Bu, hayatım boyunca beni ayakta tuttu. Tüm söyleyeceğim bu ve mutlu yıllar. Bu yıl en iyi yıl olacak. Teşekkür ederim."

Sayfa Yükleniyor...