Anthony Hopkins karantinanın 253. gününde

Pandeminin neredeyse ilk gününde kendisini önlem amaçlı karantinaya alan 82 yaşındaki oyuncu Anthony Hopkins, bir videosunu sosyal medya hesabından yayınladı. Hopkins'in "Karantinada 253. gün. Yan etkilerini hissetmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz?" notunu düştüğü gönderiye yorum yağdı.

Haberler 25.11.2020 - 13:30

Anthony Hopkins karantinanın 253. gününde

Ünlü İngiliz oyuncu Anthony Hopkins, pandeminin neredeyse ilk gününden beri karantinada. Gönüllü karantinasında 253. güne ulaşan 82 yaşındaki oyuncu, bu dönemde çektiği videoları da zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşıyor.

"YAN ETKİLERİNİ HİSSEDİYORUM"

Hopkins, Instagram ve Twitter hesaplarında dün paylaştığı videosunda ise "Karantinada 253 gün. Yan etkilerini hissetmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

"HANNIBAL ORTAYA ÇIKTI"

Hopkins'in bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda yorum geldi. Bir takipçisi Hopkins'in unutulmaz bir performans sergilediği Kuzuların Sessizliği filmindeki Hannibal Lecter karakterine gönderme yaparak "Hannibal Lecter ortaya çıktı" yorumunu yaptı.

AYNI ŞEKİLDE HİSSETTİKLERİNİ İTİRAF ETTİLER

Bir başka takipçisi Hopkins'e 'Sonsuza kadar efsane' yazarken bir diğeri yeni bir filmde canlandıracağı karaktere hazırlanıp hazırlanmadığını sordu. Anthony Hopkins'in birçok takipçisi kendilerinin de aynı şekilde hissettiğini ifade etti.

170. GÜN PAYLAŞIMI

Aynı zamanda bir besteci ve ressam da olan Hopkins, 26 Ağustos'ta da benzer bir paylaşım yapmış ve "Karantinanın 170'inci günündeyim ve sanırım hala aklım başımda" notunu düşmüştü.

Anthony Hopkins’in çılgın dansı

Sayfa Yükleniyor...