Rafet El Roman: Artık dönüşü yok

Şarkıcı Rafet El Roman eşi Ceren Kaplakarslan ile boşanacakları yönündeki iddiaları doğruladı.

31.08.2016 - 12:04 | Son Güncelleme : 31.08.2016 - 12:37

Rafet El Roman: Artık dönüşü yok

Rafet El Roman, boşanma davası açtığı genç eşi Ceren El Roman için ‘Kesinlikle barışma ihtimalimiz yok. Bu evlilikte artık geri dönüş olması mümkün değil’ açıklaması yaptı.

"EYVAH YENİ SEVGİLİMLE YAKALANDIM"

Eşi Ceren Kaplakarslan'la boşanma davası açan Rafet El Roman, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Yanında bir kadın ile görüntülenen 47 yaşındaki şarkıcı, "Eyvah, yeni sevgilimle yakalandım" diyerek espri yaptı. El Roman, yanındaki kadının ise menajeri olduğunu söyledi.

"ARTIK GERİ DÖNÜŞÜ YOK"

"Boşanma hakkında konuşmama kararı aldım" diyen şarkıcı, "Tekrar barışma ihtimaliniz olur mu?" sorusuna ise; "Artık geri dönüşü yok" dedi. El Roman ile kendisinden 20 yaş küçük eşinin boşanma davası Ekim ayında görülecek.

Rafet El Roman ile Ceren Kaplakarslan 2014 yılında Almanya'da evlenmişti.
Rafet El Roman ile Ceren Kaplakarslan 2014 yılında Almanya'da evlenmişti.

BOŞANMA AŞAMASINA NASIL GELİNDİ?

İlk evliliğinden 3 çocuğu olan Rafet El Roman, Ceren El Roman'dan yeni bir bebek istemeyince kriz çıkmış, 27 yaşındaki El Roman birlikte yaşadıkları Almanya'dan Türkiye'ye dönmüştü. Bu sebeple araları uzun zamandır açık olan çift arasındaki ipler Ceren El Roman'ın adının kendisinden 30 yaş büyük Mehmet Ali Erbil ile aşk iddilarına karışmasıyla koptu.

"BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU"

Bu olay üzerine sinirlenen ve boşanma davası açan Rafet El Roman yakın çevresine ise "Ceren kızlarımla defalarca kavga etti. Annem ve babamla anlaşamadı. Çıkan bu haberler bardağı taşıran son damla oldu" açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...