Artık hayalleriniz gerçek oluyor!

Evinizi, Akdenizli bir kır evine dönüştürün!

01.10.2009 - 11:44

Artık hayalleriniz gerçek oluyor!

14 seri ve bu serilere bağlı 30 farklı modelden oluşan zengin mutfak portföyüyle kullanıcılarına yeni bir yaşam tarzı vaat eden Vanucci, Akdeniz çizgilerini ve country tarzını Topazio’da buluşturuyor.

Her boyuttaki mutfak için sayısız çözüm sunan ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılarına yeni bir yaşam tarzı kazandıran Vanucci, Topazio’da geleneksel Akdeniz mutfağının çizgilerini "country" tarzı ile buluşturuyor.
Topazio’nun zarif ayrıntıları ve iç açıcı renkleri, mutfaklarda Akdeniz rüzgarları estiriyor. Masif ağaçtan üretilen ve kullanıcılarına sarı, ceviz, küllü beyaz ve vanilya olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunan Topazio, tasarımındaki ince işçilikle görenleri büyülüyor.

Modern hayatın yoğun bireylerine konfor ve estetiğin yanı sıra, kullanım kolaylığı ve güzellik sağlamayı da hedefleyen Topazio, her detayıyla farklılığını ortaya koyuyor. Kullanıcılarını aktif olarak tasarım sürecine dahil eden Vanucci’nin mutfaklarda düzenli depolama olanağı sunan kiler dolapları, geniş kullanım alanı yaratan derin sürgüleri, çekmece içlerinde özel çatal kaşıklık sistemleri ve köşe dolaplarındaki yaratıcı çözümleri Topazio’nun çekiciliğini artırıyor.

Emlaktimes

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...