Aşk 102 oyuncusu İpek Filiz Yazıcı'nın corona testi pozitif çıktı (İpek Filiz Yazıcı kimdir?)

Aşk 101 dizisinde "Işık" karakteriyle tanıdığımız ve ilk başrol oyunculuğunu üstlenen İpek Filiz Yazıcı'nın corona virüs testi pozitif çıktı, dizinin çekimleri durduruldu. Aynı dizide rol alan Kubilay Aka, Alina Boz'un ardından İpek Filiz Yazıcı da corona virüs oldu evinde karantinaya girdi. Peki yeni sezonu merakla beklenen “Aşk 102” nin güzel oyuncusu İpek Filiz Yazıcı kimdir, nerelidir?

08.09.2020 - 11:04

Aşk 102 oyuncusu İpek Filiz Yazıcı'nın corona testi pozitif çıktı (İpek Filiz Yazıcı kimdir?)

Aynı diziden corona virüse yakalanan üçüncü oyuncu olan İpek Filiz Yazıcı evinde karantinaya girdi. Sağlık durumu iyi olan İpek Filiz Yazıcı'nın hayatı da merak konusu oldu. 

İpek Filiz Yazıcı, İstanbul'da doğumlu. 2001 yılında dünyaya gelen Yazıcı, 1.63 boyunda 50 kilo. 19 yaşında olan genç oyuncu Aşk101 dizisinde “Işık” karakteri ile rol alıyor. 2016 yılında rol aldığı Babam ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

YER ALDIĞI PROJELER

İpek Filiz Yazıcı,  başrolü Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in paylaştığı Kayıtdışı dizisinde yer aldı.

Ardından TRT1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma adlı dizide Ceyda karakterine hayat verdi.

Yeni Hayat adlı dizide Gökçe Karatan karakterine hayat vermesi planlanırken dünya genelinde yaşanan corona virüs pandemisi ve Türkiye'de alınan önlemler sebebiyle dizi ertelendi, fakat 3 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümüyle ekranlarda yerini aldı.

Sayfa Yükleniyor...