Aslı Enver, Sezen Aksu'nun Çocuklar Gibi şarkısını seslendirdi (İstanbullu Gelin'den ilk tanıtım)

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve başrollerini Aslı Enver (Süreyya) ile Özcan Deniz'in (Faruk ) paylaştığı İstanbullu Gelin'in ilk tanıtımı yayınlandı. Enver, Sezen Aksu'nun 'Çocuklar Gibi' şarkısını kendi sesiyle yorumladı.

26.01.2017 - 12:08 | Son Güncelleme : 26.01.2017 - 12:09

Aslı Enver, Sezen Aksu'nun Çocuklar Gibi şarkısını seslendirdi (İstanbullu Gelin'den ilk tanıtım)

Yeni dizi İstanbullu Gelin'in yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yapıyor.

Bursalı zengin iş adamı Faruk karakterini canlandıran Özcan Deniz ile hayatını jingle seslendirerek ve vokal yaparak kazanan Süreyya’yı canlandıran Aslı Enver’in ilk tanıtımda masalsı hikayesi dikkat çekti.

Faruk’un görür görmez gönlünü kaptırdığı İstanbullu güzel Süreyya ile tutku dolu aşklarının anlatıldığı dizinin tanıtımı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Aslı Enver’in Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı ‘Çocuklar gibi’yi söylemesi ise tanıtım filminin en büyük süprizi oldu.

OYUNCU KADROSU

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncu ve Fatih Koyuncoğlu’nun da yer aldığı “İstanbullu Gelin” çok yakında Star TV’de izleyiciyle buluşacak.

İSTANBULLU GELİN İLK BÖLÜM TANITIMI (ASLI ENVER'DEN 'ÇOCUKLAR GİBİ' YORUMU)

Sayfa Yükleniyor...