Assange'ın çöpçatanlık sitesindeki profili

Wikileaks ile birlikte sızdırdığı belgelerle dünya gündemini belirleyen ve son günlerin en çok konuşulan ismi olan Assange'in bir çöpçatanlık sitesindeki profili ortaya çıktı.

17.12.2010 - 18:10

Assange'ın çöpçatanlık sitesindeki profili

Wikileaks'in kurucusu Julian Assange, 'Okcupid' adlı çöpçatanlık sitesinde 'HarryHarrison' adıyla yer alıyor ve kendini 36 yaşında bekar, heteroseksüel ve Melbourne şehrinde yaşayan bir Avustralyalı olarak tanıtıyor.

Assenge en son tarih 1 Ocak 2007'de girdiği sitede sigara ve uyuşturucu kullanmadığını, sadece başka insanlarla beraber olduğunda içki içtiğini ve ateist olduğunu yazıyor.

KENDİNİ VE NASIL BİRİNİ ARADIĞINI ANLATIYOR
"UYARI: Aklı başında, sıradan bir adam arıyorsanız, uzak durun. Aradığınız ben değlim. Tutkulu ve inatçı entelektüeller aşk ve çocuk için büyüleyici bir kadın arar: Esprili ve eğlenceli, zeki, eğitimli olması şart değil... Dünya hakkında ve sevdikleri insanlar hakkında stratejik olarak düşünebilen bir kadın."

"Politik karmaşaların yaşandığı ülkelerin kendi duruşunu muhafaza edebilen kadınlarından hoşlanırım. Batı kültürü kadınları değersizleştiriyor ve budalalaştırıyor. Tamam. Sadece kadınları değil..."

"Ben tehlikeyim, ACHTUNG (dikkat), ve ?????????????!"

'NASIL BİR HAYATIM VAR?'
"Tüketici, tehlikeli bir insan hakları projesini yönetiyorum. Uluslararası gazetecilik, kitaplar, belgeseller, şifreleme, istihbarat servisleri, insan hakları, politik aktivizm, beyazyaka suçları ve internetle ilgiliyim."

"Geçmişimde nöroloji, matematik, fizik ve felsefe var."

Assange'in sitede üç ayrı resmi bulunuyor. Assange'in sitede üç ayrı resmi bulunuyor.


'KADINSIZLIĞA DAYANAMAM'
En çok ilgi çeken yanının boyunun uzunluğu olduğunu söyleyen Assange, sanatta tamamen Rus ürünlerinin hayranı olduğunu söylerken, yokluğunda yaşayamayacağı şeyleri; 'yanında bir kadın olmaması' ve 'karbon' olarak sıralıyor.

Sürekli dünyayı değiştirmeyi düşündüğünü anlatan Wikileaks kurucusu, gerçekliğin yapısı ve evrenin var oluşu ve yok oluşu üzerine de kafa yorduğundan bahsediyor.

'ASYALI ERGEN KIZLAR PEŞİMDE'
22 ila 46 yaşları arasında birini aradığını yazan Assange; esprili, erotik ve toplum kurallarına aykırı herhangi biri ile görüşebileceğini ifade ediyor.

Kimseye anlatmadığı en özel şeyin peşindeki Asyalı kızlar olduğunu itiraf ederken, "Ürkek ve çekingen olanlar bana mesaj atmasın." diyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...