Ata Demirer'den zıpkınla balık avı

Ege Denizi'ndeki turizm cenneti Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'yle adı özdeşleşen komedyen Ata Demirer, zıpkınla balık avına merak sardı. Boyu büyüklüğünde akya ve çıplak (liça) türü balıkları avlamasıyla tanınan Çanakkaleli Müjdat Turan ile Bozcaada kıyılarında dalan Demirer'in hayalinin, büyük bir balığı avlamak olduğu belirtildi.

DHA 14.07.2017 - 10:53 | Son Güncelleme : 14.07.2017 - 11:02

Ata Demirer'den zıpkınla balık avı

Bozcaada'ya olan tutkusuyla bilinen Ata Demirer, adeta yaz aylarında zamanının büyük bölümünü burada aldığı evde geçiriyor.

Yörede çektiği 'Eyvah Eyvah' filmiyle Çanakkale'nin tanıtımına ve turizmine önemli katkı sunan Demirer, denize olan tutkusunu sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla gösteriyor.

Bir süre önce serbest dalış yaparak zıpkınla balık avlayan Çanakkaleli Müjdat Turan'la tanışan Demirer, şimdi de dalışa merak sardı.

Turan'ın tüpsüz dalışta, tek nefesle 20 metre derinliğe kadar inerek, 4.5 dakikaya yakın sualtında kalıp, boyu büyüklüğünde akya ve çıplak türü balıkları avladığını öğrenen Demirer de eline zıpkın aldı.

Turan ile birlikte zaman buldukça güzel havalarda Bozcaada çevresinde serbest dalış yaparak zıpkınla balık avlayan Demirer'in, sosyal medyada dolaşan bir fotoğrafı ise takipçilerinin ilgi odağı oldu.

Demirer'in, yaklaşık 2 dakika sualtında kalıp, 10- 15 metre derinliğe kadar indiği ve avlamayı hayal ettiği büyük bir akya ya da çıplak balığını beklediği belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...