Ateşböceği'nin yayın tarihi belli oldu

Star TV'nin yeni dizisi 'Ateşböceği', 29 Haziran Perşembe akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

ntv.com.tr 23.06.2017 - 10:33

Ateşböceği'nin yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in yer aldığı Ateşböceği, aşka hazırlıksız yakalananların heyecanlı hikayesi ile perşembe akşamları Star ekranında olacak.

dizinin ilk bölüm tanıtımında birbirinden farklı hayatlar sürerken bir taksi karşılaşması ile yolları kesişen Aslı (Nilay Deniz) ve Barış’ın (Seçkin Özdemir) eğlenceli hikayesi dikkat çekiyor. Aslı ve Barış’ın birbirlerinden habersiz sürdürdükleri yaşamlarının, Aslı’nın Barış’ın özel şoförü olması ile farklı noktalara gideceğinin ipuçlarını veriyor.

ATEŞBÖCEĞİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

Güçlü oyuncu kadrosu ile hem eğlenceli bir o kadar da romantik bir aşk hikayesini anlatan Ateşböceği'nin ilk bölümü 29 Haziran Perşembe günü saat 20.00'de Star’da!

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor.

ATEŞBÖCEĞİ 1. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.

Sayfa Yükleniyor...