Aycan Yanaç'tan Survivor itirafı: Adadan kaçmaya çalıştım

Survivor 2020'de ünlüler takımında yarışan milli futbolcu Aycan Yanaç, Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk oldu. Adada yaşadıklarını anlatan Aycan, "Adadan kaçmaya çalıştım" itirafında bulundu.

02.09.2020 - 16:23

Aycan Yanaç'tan Survivor itirafı: Adadan kaçmaya çalıştım

survivor Türkiye 2020’nin dikkat çeken yarışmacılarından Aycan Yanaç, Survivor’da yaşadığı zor günleri anlattı. Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk olan ve adadan kaçmayı bile düşündüğünü itiraf eden Yanaç, "Ada hayatı ilk başlarda çok zor geçti, hiç kalmak istemiyordum. Oradan kaçmaya bile çalıştım. Aileden ayrı kalmak, özlem bir zamandan sonra alışılıyordu. Ama beni en çok zorlayan yerde yatmak oldu" dedi.

Aycan sözlerine, "Yağmur yağıyor, üşüyorsun. Uykun var, uyuyamıyorsun. Açsın, yemek yiyemiyorsun, bunlar gerçekten çok zordu. Zamanla alışmak zorunda kaldık, alıştıkça da güzel gelmeye başladı" diyerek devam etti.

"AŞKIM'I HERKES KÖTÜ GİBİ GÖRÜYOR AMA ÇOK TATLI BİRİ"

Ünlüler takımındaki arkadaşları hakkında da konuşan Aycan, "İlk başlarda Elif ile çok iyi anlaşıyorduk, ada hayatına alıştıkça Sercan ve Aşkım ile de güzel anlaştım. Aşkım’ı herkes kötü gibi görüyor ama çok tatlı birisi..." dedi.

Yanaç, yakın arkadaşı Sercan için de, "Sercan mesela elendikten sonra öğrendim çok antipatik duruyormuş ama öyle değil yenilmeyi sevmediği için hırslıydı. Çok iyi bir insan o bizi hep kollarının altına alıyordu" sözlerini söyledi.

Yarışmacı, "Adada 9 kilo verdim. 4.5 ay boyunca 9 kilo gitti, yarışmanın sonlarına doğru ödüller büyüyünce kilo almaya başladım. Yaz tatilinde de aldım biraz…" dedi. Performansını da değerlendiren Yanaç "Sonlara doğru psikolojim durdu, orası fazla geldi. Sanki hiç bitmeyecekmiş, biz adada kalacağız gibi hissettim. Kamp, ada üstüme üstüme geldi. Oynuyoruz oynuyoruz bitmiyor. Bir yerden sonra psikolojim bozuldu oyun kaybettikçe daha kötü oldu" dedi.survivor’da Acun Medya ve yarışmacıların karşılattığı futbol müsabakasında Aycan Yanaç, Acun Ilıcalı’ya omuz atmış, bu darbe sonrası Ilıcalı yere düşmüştü. O gün yaşananları anlatan Aycan, ‘Acun abi ile konuştuk. ‘Faul yaptıysam kart verin’ dedim. O da ‘faul yok devam’ dedi" diye konuştu.

"Sonrasında konsantre olamadım ve oyundan çıktım. Beni kızdırmak için oradakiler ‘sen bu hafta gidersin’ diye espri yaptı. O hafta da elendim."

Sayfa Yükleniyor...