Ayrılık haberlerini yalanladılar

Arda Turan’ın, Sinem Kobal’dan ayrıldığı iddiası ortaya atıldı. İddiayı anında yalanlayan Turan, “Madrid’de beraberiz ve çok mutluyuz” dedi.

28.10.2011 - 10:03

Ayrılık haberlerini yalanladılar

Arda Turan ile oyuncu Sinem Kobal’ın ayrıldığı iddası ortaya atıldı. Turan’ın ayrılır ayrılmaz ünlü işletmeci Celal Çapa’nın kızı Ceylan Çapa ile yakınlaştığı ileri sürüldü.

Atletico Madrid’te oynayan Turan, anında yanıt vererek, Kobal’ın Madrid’te yanında olduğunu belirtti.

Milliyet'in haberine göre ünlü futbolcu, ilişkisiyle ilgili şunları söyledi:

“Yok öyle bir şey. Ayrılmadık. Madrid’te beraberiz ve çok mutluyuz. Halkımızın yaşadığı onca sıkıntıyı bir tarafa bırakıp, bu gibi yalan haberlerle uğraşmak doğru değil. İspanya’da bile deprem konuşulurken ve bizlere geçmiş olsun dilekleri gelirken Türkiye’de bu tür yalan ve samimiyetsiz haberlerin çıkmasını kasıtlı buluyor ve anlamakta güçlük çekiyorum.”

‘GERÇEKLİĞİ YOK’
Sinem Kobal da 2.5 yıldır süren ve evliliğe giden bir ilişki yaşarken ortaya atılan asılsız iddialara inanamadığını belirterek, “Böyle bir şeyin hiçbir gerçekliği yok. Madrid’te Arda’nın yanındayım. Sabah sabah telefonlarımız çalıp bu durumu öğrenince çok şaşırdık. Önce sinirlendim ama sonra gülmeye başladım. Bu kadar büyük acıların yaşandığı bir dönemde böyle yalan haberlerin çıktığına inanamıyorum” dedi.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...