Ayrılık yüzünden çok ağladı

Eşinden ayrılan Christina Aguilera 2 gün sonra Redbook dergisi için fotoğraf çekimi yaptı. Ünlü yıldız biten evliliğine dair açıklamalarda da bulundu.

04.11.2010 - 12:35

Ayrılık yüzünden çok ağladı

Ayrılığa rağmen çekimlerde siyah mini elbisesi ve yüksek topuklu siyah botlarıyla her zamankinden bile güzel gözüken Christina Aguilera Redbook adlı dergiye verdiği röportajda bu görüntünün altındaki hüznü de paylaştı.

Jordan Bratman ile ayrılığının ardından gözyaşı ve üzüntü dolu günler geçirdiğini söyleyen 29 yaşındaki şarkıcı insanın hayatını bir gecede yeniden tanımlamasının imkansız olduğunu ancak 7 gün 24 saat boyunca yanında olan ailesi ve yakın arkadaşları sayesinde bu süreci daha kolay atlattığını anlattı.

Bazı günler yataktan çıkamadığını söyleyen Aguilera "Anne olarak yapmam gerekenleri bile tam yapamıyordum. Yanımda olanlar sayesinde hayata devam etmeyi başardım." dedi.

Müzik sektöründe yönetici olan 5 yıllık eşi Jordan Bratman'dan ayrılmak için geçtiğimiz ay mahkemeye vuran yıldız şu an hayatındaki en önemli şeyin iki buçuk yaşındaki oğlunun mutluluğu olduğunu dile getirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...