İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konuk oyuncu olarak katıldığı Dolunay dizisine daha sonra karakter oyuncusu olarak dahil olan Ayumi Takano, annesini kanserden kaybettikten sonra beline kadar olan saçlarını 45 cm kestirerek kemoterapi gören kanser savaşçıları için bağışladı. 4 teyzesinin de kanserle mücadele ettiğini belirten oyuncu, elinden geldiğince sosyal sorumluluk projelerinde yer alacağını söyledi.

Dolunay'da restaurant işletmecisi ve şef Nazlı'nın (Özge Gürel) Japonca hocasını ve ortağını canlandıran Takano "Şu an 20. bölümü çekiyoruz. Dolunay çok izlenen bir dizi, ekip çok tatlı, Can Yaman ve Özge Gürel de çok başarılı. Birlikte çalışmaktan son derece mutluyum" dedi.

"20 YILDA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ"

Posta'nın haberine göre; 'Bu dizide sizi çeken ne oldu?' sorusuna başarılı oyuncu Ayumi Takanoo "Her şeyden önce yapımcımız Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'a çok güveniyorum. Uzun zamandır televizyonda yoktum. Bazı sorunlar vardı. İnancımı kaybetmiştim. 20 yıldır Türkiye'deyim ama çok şeyler değişti. Fatih Bey'in işi, tatlı da bir iş. Tereddüt etmeden kabul ettim, hatta ben daha çok istedim bu projede olmayı. Umarım onlarda memnundur" dedi.


"YABANCI OYUNCU OLMANIN ZORLUKLARI DA VAR"

Yabancı oyuncu olmanın zorlukları da olduğunu belirtenAyumi Takano, sinema projesi var mı sorusuna "Bu ülkede yabancı oyuncu olduğum için her dizide, her sinema filminde, her tiyatro oyununda bana rol çıkmıyor. O yüzden bana gelen rol tekliflerini güzel değerlendirmeye çalışıyorum. Her işe de tabi atlamıyorum. Seçiciyim çok. İyi bir sinema filmi olursa girerim tabi ki..." dedi.

DOLUNAY 20. BÖLÜM 2. FRAGMAN -İZLE