Baba olan Kenan İmirzalıoğlu: Benim için yeni bir hayat başladı

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, kızı Lalin'in doğumuyla değişen hayatını anlattı. İmirzalıoğlu, "Babalık 'hissedilmez, yaşanır' cümlesinin tam karşılık bulduğu yerdeyim. Şu ana kadar bildiğim cümlelerle bunu anlatabilmem çok kolay değil, tamamen yeni bir hayat başladı diyebilirim" ifadelerini kullandı.

Haberler 16.11.2020 - 14:16

Baba olan Kenan İmirzalıoğlu: Benim için yeni bir hayat başladı

Oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz haftalarda bebek sevinci yaşamıştı. Kızı Lalin'e kavuşan İmirzalıoğlu, Günaydın'dan Tuba Kalçık'a verdiği röportajda, "Sanırım 'Hissedilmez, yaşanır' cümlesinin tam anlam bulduğu yerdeyim... Şu ana kadar bildiğim cümlelerle bunu anlatabilmem kolay değil, tamamen yeni bir hayat başladı. Tecrübeli babalar bunun başlangıç olduğunu, ileride dozajının daha artacağını söylüyor" dedi.

İmirzalıoğlu, sözlerine "Bu da heyecanlı bir bekleyiş. Çok güzel hisler var, bunları anlatmak zor. Kendinizi yenilenmiş, tamamlanmış, biraz daha saflaşmış, biraz daha bütün insan evlatlarına yakınlaşmış gibi hissediyorsunuz" diye devam etti.

"SANATA OLAN İLGİMİZ EVLİLİĞİMİZİ BESLİYOR"

Kenan İmirzalıoğlu, 'Sinem Kobal'la çok güzel giden bir evliliğiniz var. Eşinizle meslektaş olmanızın olumlu ve olumsuz yönleri nedir?' sorusuna da şöyle cevap verdi:

"Eşinizle aynı meslekten olmanın avantajlı veya dezavantajlı olması tamamen eşinize bağlı. Sinem'in kişiliğinden dolayı ve uzun yıllar bu mesleği yaptığı için oyunculuğun zorlu taraflarının yüklerini paylaşabiliyoruz. Stresli anlarımızı, geç geldiğimiz günlerimizi, yorgun günlerimizi... Bir taraftan da bir işi seçerken veya çalışırken birbirimize yardımcı oluyoruz. Yeri geliyor birbirimizi motive ediyor, yeri geliyor herkesten daha çok eleştirebiliyoruz. Sanata olan ilgimizle birbirimizden besleniyoruz. Ne mutlu ki meslektaş çift olmanın avantajlarını yaşıyoruz."

Sayfa Yükleniyor...