Babamın Günahları'nda büyük patlama

Aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle başlamadan merak uyandıran, Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı yeni dizi ‘Babamın Günahları’nın setinde geçtiğimiz günlerde çekilen patlama sahnesi nefesleri kesecek. Gerçekten bir deponun patlatıldığı çekimlerde Kadir Doğulu kusursuz performansıyla çok konuşulacak. senaryo gereği gerçek bir depo patlatıldı.

08.12.2017 - 16:16

Babamın Günahları'nda büyük patlama

Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de rol aldığı Babamın Günahları dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor. Ocak ayında Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizinin aksiyon sahneleri seyirciyi ekrana kilitleyecek. w

BABAMIN GÜNAHLARI İLK BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Geçtiğimiz günlerde gerçek bir deponun patlatıldığı çekimlerde Babamın Günahları ekibi büyük bir başarıya imza attı. Aksiyon yüklü bu görkemli sahnenin gerçekçiliği için hiçbir görsel efekte yer verilmedi. Kadir Doğulu’nun dublör kullanmadığı çekimlerde başarılı oyuncu etkileyici performansıyla nefesleri kesti.

Duygu yüklü hikâyesi ve ekran başındakilere ters köşe yaşatacak kurgusuyla Star TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan ‘Babamın Günahları’, kızı için yaşamı kovalayan bir babanın hikâyesini anlatıyor.

BABAMIN GÜNAHLARI İNTERNETE ÖZEL FRAGMANI - İZLE

Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları’, duygu dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek.

Sayfa Yükleniyor...