'Babamın yaptıklarından utanıyorum'

Aysun Kayacı 'Haydi Gel Bizimle Ol'da babasıyla ilgili itiraflarda bulundu.

20.03.2009 - 12:46

'Babamın yaptıklarından utanıyorum'

Dün akşam NTV'de yayınlanan “Haydi Gel Bizimle Ol” programında yaşadıklarını anlatan Aysun Kayacı babasıyla ilgili şunları söyledi:

"Meseleyi kimse bilmiyor çünkü on yıldır bu işle meşgulum ama susuyorum. Çünkü kendi yaşadığım dramı anlatmak bana yakışmaz. Kimse bana acısın istemem ve kimseyi de ilgilendirmez. Ama ben sustukça devam ediyor. Ben bütün çocukluğum boyunca şiddet gördüm. Ben, annem ve kız kardeşim... Babam dedikleri insandan. Annem babamdan raporlarla boşanabildi. Annem çalışıyordu, işçiydi, kazanıyordu. Çıkıp anlatmayınca gözyaşı dökmeyince dramdan beslenen, belli bir izleyicisi olan, basitlikten, ucuzluktan hoşlanan gündüz programlarında...

Annem bir taraftan ağlıyor krizlere giriyor. Kardeşim Londra’da, onun deli saçmalarını dinliyor.

Ben bunları bırakmışım, elim ekmek tutmaya başladığı andan beri annemin kocası, kardeşimin babası olmuşum. Günahlarımla sevaplarımla, çok yanlış yaptım. Yanlışları da kendim yaptım. Ama buraya geldim iyi kötü. Şu an uğradığım maddi manevi zararı bir yana bırakalım ben kendime bir hayat kurmuşum, kurtulmuşum.

“Vay şuna bak manken olmuş, parayı bulmuş, babasını sokağa atmış” diyor insanlar. Keşke öyle yapsaymışım bu kadar üzülmezdim."

KİMSE BANA 'BABASININ KIZI' DEMESİN
Deli saçması uydurulmuş hikayeler anlatan bir adamı bu kadar çok malzeme yapmaları üzücü... Bir kere anlattığı hikayeler ne kadar doğru? Hiçbirisi doğru değil. Ayrıca bunları anlatmaya ne hakkı var! Bir orada bir burada, sabah programlarında unutmaya çalıştığım, sesine bile tahammül edemediğim bana çok kötü şeyler hatırlatan adamı görüyorum. Yaşadığım kötülükleri anlatmak mecburiyetinde değilim. Orada kendini acındırmaya çalışan bir adam var. Peki ben karizmayı çizdirmeden olanları nasıl anlatabilirim? Bu çok zor. Hiç kimse bana "babasının kızı" demesin. O akıl hastası, aynı zamanda da alkolik.

MEDYA ARACI OLUYOR
Babam hayatımdan çıksın istiyorum, çıksın gitsin! O kadar acayip şeyler anlatıyor ki ve kendisi de inanıyor anlattıklarına... Sonra insanlar ona göre beni değerlendiriyor. Ben her yerde görüyorum ve utanıyorum. Yaşadığım rezillikler geliyor aklıma. Bu insandan kurtulamadım. Beni eteğimden aşağı çekiyor. Medya da aracı oluyor! Onun sesini duyduğum zaman 13 yaşıma geri dönüyorum. Yayın yasağı koyduramıyorum, kahrolası kan bağı yüzünden koyduramıyorum.

AMERİKA'YA YERLEŞECEĞİM
Onun yüzden artık bu işleri yapmıyorum buradan açıklıyorum. Amerika’ya yerleşeceğim.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...