Derya Şensoy, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filminde rol alacak

“Mahsun senaryo yazmasın” diyen Ferhan Şensoy’un oyuncu kızı Derya Şensoy, Mahsun Kırmızıgül’den aldığı film teklifine ‘Evet’ dedi.

Haberler 09.09.2016 - 10:52

Derya Şensoy, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filminde rol alacak

2008 yılında katıldığı bir film galasında sinema dünyasına adım atan Mahsun Kırmızıgül’ü eleştiren Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy, Kırmızıgül’den aldığı film teklifini kabul etti.  

BİR AY KAPADOKYA'DA KALACAK

65 yaşındaki tiyatrocunun kendisi gibi oyuncu olan kızı Derya Şensoy, Kırmızıgül’ün kast çalışmalarını sürdürdüğü yeni filmi “Vezir Parmağı”nda oynayacağı rolü için bir ay Nevşehir Kapadokya’da kalacak.

Derya Şensoy
Derya Şensoy

"HERKES KENDİ UZMANLIK ALANINDA İŞ YAPMALI"

Ferhan Şensoy, 2008 yılında katıldığı “Son Ders” filminin galasında, o dönem “Beyaz Melek” filmi vizyona giren Mahsun Kırmızıgül’ü eleştirmiş, Kırmızıgül’ün sektörde kalıcı olmayacağını öne sürmüştü: “Herkes kendi uzmanlık alanında iş yapmalı. Mahsun Kırmızıgül’ün elinde iyi bir konu varsa önemli bir senariste senaryoyu yazdırmalı, film yönetilecekse önemli bir yönetmen bulup filmi yönettirmeli ya da oynanacaksa gerçek oyuncular filmde oynamalı. Adamın parası varsa ‘Param var ben yönetirim, param var ben oynarım’ diyebilir. Ama sanatta torpil olmaz. Olsa da yok olur gider, kalıcı olmaz.”

Ferhan Şensoy
Ferhan Şensoy

Sayfa Yükleniyor...