TED Spor Kulübü’nün Hülya Avşar’ın adına düzenlediği tenis turnuvasının 10’uncusu dün başladı.

Avşar, Hülya Cup Tenis Turnuvası’nın bir sosyal sorumluluk projesi haline geldiğini, oluşturulan burs fonuyla maddi durumu yetersiz olan 50 başarılı çocuğa burs verdiklerini söyledi. Hülya Cup’ın bu yıl Antalya ve İzmir’de de yapılacağını belirten ünlü sanatçı, "Gelirin her kuruşu çocuklara gidiyor. Seçilen çocuklara bir sene boyunca hem okul hem de tenis için burs veriyoruz. Amacımız iyi öğrencilerden iyi tenisçiler çıkarmak. Bu da çocukların aynı zamanda okulda başarılı olmalarını sağlayacaktır. En büyük hedefimiz ise bir tenis okulu açmak" dedi. 

"BACAKLARA BAKMAKTAN TOPLARI KAÇIRDIM"
Hürriyet gazetesinin haberine göre; Behzat Gerçeker’le gösteri maçı yapan Avşar, maça topuklu ayakkabılarla başladı ve daha sonra spor ayakkabılarını giydi.

"Şimdi kadınlar bütün maçlara topuklu ayakkabıyla gelirse hiç şaşırmam" diyen Gerçeker, "Hülya’nın bacaklarına bakmaktan zaman zaman topları kaçırdım. Gerçekten güzel bacakları var" şeklinde itirafta bulundu. 

"BACAKLARIM ZATEN UZUN"
Turnuva için hazırlanan imaj çekimlerindeki fotoğraflarda ince ve uzun bacaklarıyla dikkat çeken Hülya Avşar, photoshop iddiasına "Tabii ki photoshop vardı ama çok çok azdı. Benim bacaklarım zaten o kadar uzun" yanıtını verdi.